reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Mam dziewczyny pytanie. Czy stresuje Was świadomość, że wiecie ile wasze maluszki zjadają? Dla mnie to największy mankament butli. Gdybym nie widziała jak mało mój Maksio wypija byłabym dużo spokojniejsza. A tak czytam te normy dla dzieci w jego wieku i się denerwuję przynajmniej raz dziennie.
 
reklama
Mam dziewczyny pytanie. Czy stresuje Was świadomość, że wiecie ile wasze maluszki zjadają? Dla mnie to największy mankament butli. Gdybym nie widziała jak mało mój Maksio wypija byłabym dużo spokojniejsza. A tak czytam te normy dla dzieci w jego wieku i się denerwuję przynajmniej raz dziennie.

Tez tak mam...taki pultek się zrobil ostatnio mój, że hoho :szok: I teraz daję mu jeść rzadziej, bo czasami przesadzał z jedzeniem (pamietam, że Daffi też tak miała, tyle że Julka wypijała o wiele więcej). Próbuje go oszukiwać herbatką, ale marne efekty...wiem, że na mleku mody można przekarmić dziecko, ale nigdy nie ustaliłam jeszcze małemu godzin karmienia
 
nie jest źle!! mój maks też waży 6200:)) Tez je 5 razy na dobę ale 90-150 ml i też chodzi spać o 18.30 :)) tylko karmię go potem ok 22.30 za to potem aż do rana nie je. a reszta godzin taka sama
 
ooo fajny temat:)
ja takze ciagle sie obawiam, ze mala za duzo zjada bo niezle przybiera na wadze, ale chyba tak ma byc gdyz je ksiazkowo. zjada 170-180ml, 5 razy na dobe wiec dokladnie tak jak jest na pudelku od mleka. godzinki karmienia tez sie unormowaly i juz od kilku tygodni stale: 04:00, 07:00, 11:00, 15:00, 18:30 i idzie spac (tak wczesnie nie wiem dlaczego-tak sie nauczyla). kupke robi srednio 2 razy na dobe i wazy teraz 6200gram majac 3 miesiace to chyba nie jest tak zle nie?

Kochana ja mojemu nie liczę karmień hehe...a zjada już nawet 200ml najczęściej (ale daję mu Nutramigen i na opakowaniu jest norma dla dzieci od 2-4 miesięcy: 200 ml). Po prostu takie mleko....
Twoja pije naprawdę książkowo :szok: ciesz się ;)
Ale mój potrafi i parenaście godzin nie jeść :tak: A waży teraz 6600 g (ważony w 3 miesiącu i 1 tygodniu)
 
nie jest źle!! mój maks też waży 6200:)) Tez je 5 razy na dobę ale 90-150 ml i też chodzi spać o 18.30 :)) tylko karmię go potem ok 22.30 za to potem aż do rana nie je. a reszta godzin taka sama

kurcze mój wieczorem ma najlepszą zabawę :eek:
I chodzi spać o 21 i spi do rana :)
 
A więc i ja dołączam do grupki NIEwyrodnych butelkowych mam:) My jedziemy na butli bo Aleks nie najadał się z cycka i nawet już w szpitalu mi zalecili mieszankę. Karmienie mieszane się nie powiodło bo gdy mój spryciarz zapoznał się z łatwością picia ze smoczka to olał cycusia:( Ale za to rośniemy, uśmiechamy się i gadamy jak nakręceni zjadamy ok 6 porcji po 150(średnio) bo na kolację potrafi zjeść 240!!!!
 
reklama
A więc i ja dołączam do grupki NIEwyrodnych butelkowych mam:) My jedziemy na butli bo Aleks nie najadał się z cycka i nawet już w szpitalu mi zalecili mieszankę. Karmienie mieszane się nie powiodło bo gdy mój spryciarz zapoznał się z łatwością picia ze smoczka to olał cycusia:( Ale za to rośniemy, uśmiechamy się i gadamy jak nakręceni zjadamy ok 6 porcji po 150(średnio) bo na kolację potrafi zjeść 240!!!!

Łoł też nie należy do niejadków :-D
Mój na noc nawet mniej zje hehe...zostawi czasami z 60 ml
 
Do góry