reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

Ja tez waze mala tylko na szczepieniach.....no chyba ze na wadze lazienkowej najpierw ja pozniej Julcia ze mna i tak pi razy drzwi widze ile ma:-D
 
reklama
A powiedzcie ciocie ile te wasze maleństwa jedzą ? Te butelkowe oczywiscie :)
Zosia nie zje na raz 120 ml tyle ile pisze na opakowaniu bebilony1, naq cały dzień zje około 520 a powinna (z tabelki) 6 razy po 120 czyli to razem jest 720 tak w ogóle to ona zjada tak:
rano 120
pozniej około 60 lub 90 i tak czasami godznke po zjedzeniu 60 domaga sie 30 :/musze jej to jakos uregulować ale jak??
 
Oliwieczka ja daje małemu bebilon1, ale dawki są na nim jakieś zaniżone, ja podaje Filipowi 150ml o mniej więcej 7, 10, 13, 16, 19, 22, czyli 6 razy, wypija wszystko, w miedzy czasie wypija 4x60ml soku, troche jabłuszka..
 
hmm a ja daje Makrelci tylko 60 ml soczku dziennie. Mozna dawac wiecej??:confused:

a samego mleczka zjada gdzies tak 5x150, do tego kaszka, owoce ze sloiczka soczek herbatka
 
I byłam na tym wazeniu:baffled:.Moje przypuszczenia okazly sie trafne...Kondzio przez 2 tygodnie przybral tylko 150 g i wazy 6700.Ma 3 miesiace i 10 dni:tak:.
Moze przez te uały nie mial apetytu:dry:?Zakupilam 4 kaszki,kilka sloiczkow i soczkow.na razie bede mu dawac kaszke,jak bede widziec,ze jest glodny.Z daniami i deserkami poczekam jeszcze ze 2 tygdnie.
Pojade znowu za jakis tydzien na wazenie i zobacze czy jest lepiej...
Mialam przeczucie,ze sloabo rosnie,bo nie moge go zmusisc do jedzenia piersi.Kaszka oczywiscie łyzeczka:tak:.Nie bardzo mi sie to podoba,ale co zrobic...:confused:
Dalam mu kilka łyzek kaszki i na poczatku nie umial polykac,ale jak zalapal,to chcial cala łyżeczke połykac...:tak:
 
No to fajnie Tycia, że je chętnie kaszkę. Widać sam cycuś mu się już znudził i potrzebuje urozmaiceń.
Jeśli przybrał 150g w ciągu 2 tygodni to faktycznie mało, ale sama waga jest u niego bardzo dobra, Oliwka wcale nie ważyła więcej w tym wieku.
 
Pani doktor powiedziala na niego,ze jest chudy,ale byk:-):-p.Pierwszy raz tak malo przybral,troche mi przykro,bo ja jestem (jak wiecie) chetna bardzo.Życie lubi płatac psikusy:confused:.
Bede dawac mu te kaszke i zobacze jak to z nim bedzie:confused:.
 
reklama
Kondzio nie jest taki mały pewnie szybko rośnie na długość :tak: a że tak mało przybrał to może racją być że przez upały w końcu człowiek wtedy ma mniejszy apetyt i dużo się poci :tak:;-)
Mam nadzieje,ze to przez te upały:-p.Jest dlugi i dosc chudy.
 
Do góry