reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

kupilam smoczek trojprzeplywowy avent za pomoca ktrego nizby mozna samemu regulowac przeplyw. testowalyscie to??

bo ja juz mam dosyc pisania mamom i babciom ze do wody i klarownego soku smoczek 1 do mleka i soku gestego 2 a do kaszki 4:nerd:

zobaczymy jak to sie sprawdzi:blink:
 
reklama
moja w trojprzepływowym to tylko kaszka na 3 i bobofrut na 1lub 2 ale sie ksztusi...
mleko na normalnym 2 i soki klarowe tez 2 innaczej sie dusi i ksztusi jak wiekszy dam
chyba za szybko jak dla niej

a i moja Sara odzuciła całkowicie piers
nie mozna jej wogole włozyc cycka do dzioba ryki , piski i dławienie:-(
a ja pokarm miałam ... ateraz jak od 3 dni wogole nic nie ciagnie zanika:unsure::hmm::sad::crazy::-(
 
Ja mam zwykły avent z najmniejszą dziurką, którą sama poszerzyłam ( z dziurki zrobiłam kreseczkę). Oli i tak z butli ciągnie tylko Bobofruty, a i tak muszę jej najpierw wycisnąć kilka kropel do buzi, żeby oceniła, że dobre i że warto pociągnąć. Ogólnie to nie można powiedzieć, że lubi butlę, ona ją co najwyżej toleruje.

Agusia, nie martw się, czasem tak bywa. W sumie to dośc długo karmiłaś Sarę, więc zdążyła nałykac się tych przeciwciał :tak:
 
My z trójprzepływowego smoczka juz długo korzystamy i jest ok. Kaszkę pije Tosia na IIIpoziomie, mleczko na II. Z I nie korzystamy, bo do herbatki i wody ma inna butelkę-ta mniejszą ze smoczkiem nr 2(aventu) a soczki pije z niekapka:-)
 
a mnie kwu rwiaj soki z zawartoscia marchewki:wściekła/y:
cholera jasna musze pilnowac zeby był odpowiedni smoczek (ten pomaranczowy - taki zafarbowany)bo inaczej inny idzie na straty:wściekła/y:
a niezbyt ładnie wyglada mleko przepływajace przez smoczek po marchewce;-)
 
Agusia, ja ostatnio tez się wkurzyłam na marchewkowego Bobofruta, bo Tosia sobie po jego wypiciu tak nim chlusnęła że była cała w marchewce. I stweirdziłam, że marchewkom w soczkach mówię nie!!!:-)Ustnik w niekapku ten biały tez mam pomarańczowy...:tak:
 
a niezbyt ładnie wyglada mleko przepływajace przez smoczek po marchewce;-)
Ale z Ciebie estetka Agusia, ja się tym bym chyba nie przejmowała. Co prawda mleka nie podaję przez smoczek, ale podaję nieraz jasne bobofruty z bananem i smoczek zafarbowany na pomarańczowo marchewką mi absolutnie nie przeszkadza. I całe szczęście, bo mam jeden :-D
 
Ja też korzystam z trójprzepływowego, na III daję teraz mleczko zagęszczone kaszką, czasem obracam na II jak się dławi. Bobofruty przecierowe też albo tym smoczkiem na II, albo na smoczku z 3 dziurkami. A soczki klarowne na smoczku nr 2.
Ja to się nawet cieszę, że mi smoki zafarbowały od marchewy, bo dzięki temu od razu odróżniam 2 od 3 :cool2:
 
reklama
Kasiad jakby sie Oliwce tak ulewalo jedzonko,to tez bys narzekala na marchewke...:no:.Dalam malemu zupke i 3 razy go przebieralam,upackal przescieradlo z (falbanka) i 2 kocyki i stos pieluch tetrowych...wszystko pomaranczowe.Mam dosc ulewania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry