reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

nuska a jak czesto Twoja dzidzia tak chlustajaco ulewa? bo Laila ulewala od narodzenia raz a czasem 2 dziennie wlasnie tak chlustajaco a ze wlasnie na poczatku pieknie przybierala, mowiono mi ze nie mam sie martwic i faktycznie ktoregos dnia przestala ulewac tak i teraz zdaza soie baaaardzo rzadko.
i dziwne teraz nie ulewa, mniejprzybiera...
WÍEC SIE NIE MARTW1!!!!!!!!
 
reklama
susumali, potrafi tak czasami po kazdym jedzeniu mniej wiecej co 2,5 godz. Ale dzisiaj naprzyklad tylko raz sie zdazylo. Mam nadzieje ze jej to tez szybko minie:tak: Dzieki za pocieszenie:-)
 
U nas ulewanie to rzadkość,ale też słyszałam że dzieciaczki z tego wyrastają.Kubulinkowi naszemu zdarzyło się chlusnąc parę razy w nocy,nieżle się przestraszyłam,ale od jakiegoś czasu to już się nie zdarza.:-)
 
Nuska23 popros pediatre o skierowanie na USG brzuszka i wtedy beda wiedzieli jaki jest powod ,w Jenni przypadku sie potwierdzilo i mozna to powstrzymywac a jak sie tego nie robi to jest duze ryzyko ze mleczko wpadnie do plucek :tak:
 
martula25 ja używam smoczka 1 Aventu, ma 1 dziurkę. Ale mam wrażenie że niedługo trzeba będzie przejść na smoczek który więcej przepuszcza, bo karmienie małej z butelki trwa całe wieki, o wiele szybciej z cycka ciągnie.
 
Hmmm... no to ja już wiem czemu mnie tak plecy bola od karmienia butelką :-p
Czyli po prostu dziurka za mała = za słabo leci = za długo to trwa :happy: Z cycka mała się najada w 10-15 minut a butla schodzi przynajmniej przez pół godziny. To się biedaczka musi namęczyć... zatem trzeba się zaopatrzyć w bardziej zaawansowany smoczek :happy: martula gdyby nie Twoje pytanie, to pewnie jeszcze przez miesiąc by mi to do głowy nie wpadło ;-)
 
Joasiek,jak mozesz tak meczyc corcie:-D.Bidulka,zeby sie napic z butelki musi sie wiecej napracowac niz przy piersi:-D.Moze to i dorze,ale pol godziny:szok:.
 
reklama
a ja włąsnie dojrzałam ,ze w jednej mam 1 a w drugiej 2 AVENTA ale nie zauwazyłam zeby z jakiejs wolniej jadła:confused:
musze natomiast kupic wieksza butelke AVENTA bo mam dwie ale po 150 ml a mała potrafi zjesc juz duzo wiecej:tak:

a to ze MILENKA sie meczy (tak jak przy cycku)to chyba lepiej bo jakby jej lepiej szło z buteli(szybko) to cyca juz mogłaby nie chciec:tak:
 
Do góry