reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

Skoro wracasz w lipcu,to mysle,ze mozesz tym przestawianiem jeszcze poczekac.Mysle,ze z ta butelka nie bedzie az tak trudno,bo przeciez nawet z glodu w koncu zlapie smoczek i pociagnie.Oczywiscie wybor nalezy do ciebie:tak: .Mi macierzynski konczy sie 15 lipca,ale jeszcze troche posiedze:tak: .
 
reklama
pomóżcie moja dzidzia jest karmiona z butli antykolkowej i ma kolki pedjatra przepisał leki Esputikon, herbatki Planteks,rumiankowe, Fenecol i nic nie działa drze się z bólu:no:
 
moj synek je mleko Allprem dla wcześniaków i nie może się załatwić tylko po lewatywie co robić? a jak robi to się pręży z wysiłkiem stolec odaje raz na dobę jest zielony tak było przez 2 miesiące teraz je Nan jeden załatwia się tak samo tylko ze kupka jest żółta:confused:
 
Asia 85: moja mała tez na początku była na NANie i robiła jedną kupę na dzień z dużym wysiłkiem. Potem dostawała Bebilon 1 i z kupami już było OK. Mże trzeba spróbować zmienić mleczko na inne?
 
Niepolecam zmiany mleka bez konsultacji z lekarzem to psuje zoladek tym bardziej u wczesniakow
Wiem to mojej malej
 
Asia 85 czasem tak juz jest ze kolka jest i koniec i pomoze tylko cieply glos mamy i bicie jej serduszka ja osobiscie tez duzo lekarstw juz przerobilam i chyba na mojego malego najlepiej dziala ESPUMISAN mialam tez te krople niemiecki ale je sie ciezko podaje bo sa strasznie geste a zreszta na Szymona nie dziala az tak nadzwyczajnie a najlepiej to jak masuje mu brzusio przy wlaczonym okapie :tak: POWODZENIA !!!!

Wczoraj sciagnelam 60ml mleczka i dalam z butli i brawo wypil ze hohoho tylko teraz tak jak myslalam szybciej cycki mi sie napelniaja to co ja zrobie jak mam sciagnac na caly dzien??

ile powinno dziecko srednio zjesc mleka z piers na jeden posilek bo nie wiem ile mam mu odciagnac aby starczylo:eek:
 
karola-04 ciezko powiedziec ile dziecko wypija z cycusia musialabys wyprubowac sciagnac duzo pokarmu i dac mu z butli i bedziesz wiedziec wtedy:tak:
 
Irtasia, za wczesnie pochwalilam Martynke. Nie chce pic z tej rozowej buteleczki NUKA :no: Tylko Avent. Jednak przyzwyczajenie to przyzwyczajenie :tak:

A po NANie tak trudno z lupkami bo jest wzbogacone w zelazo. U nas bylo tak strasznie ze musielismy zmienic mleko. Teraz tez jest ciezko u nas z kupkami bo mamy mleko antyrefluksowe. Pediatra polecil nam syro LACTULOSUM. podaje sie go 3x dziennie po 2,5 ml. Jest to roztwor cukru ktory mozna podawac przewlekle i mozna go kupic bez recepty :tak:

Asia, a moze za malo dopajasz dzidzie? bo minimum to 200 ml przy karmieniu mieszanka:tak:
 
lil kate moja mala wypija orucz mleczka tlko okolo 50 ml soczku z marchewki rozrobionego z woda i to jej wystarcza:tak:
 
reklama
Do góry