reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

Tycia, Makrelka odkad jest na Enfamilu Ar nie ulewa. i wogole czasem nawet nie trzeba jej pionizowac (np.jak zasnie). tylko czasem po piciu troszke ulewa. Tak wiec mieszanki AR sie sprawdzaja:tak:

Dziewczyny a nie mozecie w swoich piersiach zamowic mleczka AR?:laugh2:
 
reklama
oj ja tez mam problem z ulewaniem i nie wiem co robic czasem jak mu wyleci to szok serwatka :wściekła/y: i zaraz glody i cycus na wierzch. czy to normalne u dzieci takie ciagle ulewanie??
 
ja zamiast mleczka AR zamowiłabym podziałke (30ml,60, 90ml...)co by było widac ile zjadła:-D:-D:-D:-D
 
karola-04 u dzieci ulewanie jest praktycznie norma tylko zalezy czy to sa ulewania czy wymioty i ile tego jest .Mi na poczatku ciaz jak jeszcze karmilam piersia polozna kazala karmic mala z 2 przerwami na bekniecie (ale mojej i tak sie ulewalo i to nosem) acha i ze niby jak czesto ulewaja to nieklasc na prosto:tak:
 
Moje dzieci sa wybitnie "ulewajce"(po tatusiu:baffled:) i nawet mleczko AR nie pomagało Bartkowi.Jak karmie piersia,to oczywiscie tez leci z malego.Nieraz cos tam wyplynie przy odbiciu i zwykle jak sie budzi po drzemce,to leci taka serwatka:-D.Generalnie maly ma zwykle pieluche tetrowa gdzies pod brodka:confused:.
 
Moj pediatra powiedzial mize ulewanie u dzieci do 6 miesiaca to fizjologia, jezeli zdara sie to tez po 6 miesiacu (wprowadanie nowych pokamow) to juz tzeba sie zastanowic jak jest tego przyczyna.:nerd:
 
Moim zawsze ulewało sie tylko mleko.Jak przestawaly je jesc ustepowalo ulewanie.Juz sie przyzwyczailam do tego...Piore co 2 dni malego rzeczy,to wielki minus tego ulewania...:baffled:
 
lil kate z mojego punktu widzenia niezawsze jest to normalne tak jak w przypadku Jenni:tak:
 
reklama
No tak, takie ulewanie to niby norma....tylko ze moja Julka juz przestala ulewac a zaczela wymiotowac:confused: uslyszalam tez od pediatry ze do 6 miesiaca tak moze byc i ze skoro przybiera na wadze to nie mam sie martwic:dry: ale ja i tak sie zamarwiam za kazdym razem jak zwymiotuje po jedzeniu:-( udaje jej sie to nawet na odleglosc:szok:
 
Do góry