reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty do chodzenia

Tak zrobię, kompletnie sie na tym nie znam ,a wiem ze sa bardzo ważne, dlatego pytam, żeby krzywdy nie zrobic ,tym bardziej że w domu chodzi tylko w skarpetkach, i nie nauczona do butkow
Jedyna sztywna czescia buta powinna byc pieta, reszta im bardziej miekka tym lepiej. Teraz warto wykorzystac przeceny, ja 2 lata temu bedac w tym okresie w PL kupilam corce wlasnie emele, o ktorych pisalam za chyba 120zl czy jakos tak więc dosc rozsadnie.
Choc fakt faktem, ze przez pierwsze pol roku noga rosla jej tak szybko, ze zmieniałam buty 4 razy...
 
reklama
Tez na nie właśnie patrzyłam:) a "Bartek "? Jest ok ?
Wg mnie Bartki są twarde i sztywne. Elefantenki moim zdaniem superaśne. Nawet słynny Zawitkowski je poleca. Do emeli wielokrotnie się przymierzałam, ale dla mnie za drogie, mam 2 pary małych stóp do zaopatrzenia na raz. Kupuję tylko przy zniżkach. Mój syn nawet jak nie chciał butów nosić, to jak założył elefanteny, to już zdjąć nie mogłam, bo był krzyk
 
Rozmiarówka jest niemiarodajna. Wszystko zależy od firmy z jakiej są buty. Z jednej dziecko będzie nosić 20/21 a z innej ta sama długość wkładki będzie w rozmiarze 22/23 lub nawet większym.
Jeśli szukałybyście sandałków na ten rok, warto jest zerknąć sobie na superfit:
Link do: SUPERFIT buty dziecięce: chłopięce, dziewczęce - Sklep obuwniczy Ebuciki
AKtualnie w tym sklepie jest spory wybór obuwia tej marki.
 
Ostatnia edycja:
Crocs - mam od kilku lat takie ich klasyczne japonko-sandały, są świetne. A drugi faworyt, albo w zasadzie pierwszy - Birkenstock! Fason sobie wybierz, który Ci pasuje, są też dwie różne szerokości stopy, co dla mnie jest zbawieniem.
projektyslubne.pl/szpilki-damskie-klasyka-na-wiele-okazji
Polecam też stronę. Jest opisane jakie szpilki są modne w tym sezonie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry