reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

No nie ma sensu, ale niektóre mamy mają tyle pieniędzy, że same nie wiedzą, co z nią robić...
Ja tam nigdy nie kupowałam drogich rzeczy dla mojego dziecka. Uważam to za jedną wielką bzdurę.
Buty można kupować za znacznie mniejszą kasę, trzeba tylko szukać. To co pokazujesz jest aż dziwnie tanie.
 
reklama
Zakładając, że ta mama nie chce przepłacać. Mimo wszystko uważam, że wiele mam wydaje swoje pieniądze jak popadnie, bez zastanowienia, bo przecież napis to znana marka.
A ludzie później na tym tracą, niestety...
 
Sklepy muszą się cenić, podatki, marże, stacjonarna placówka - jeśli sklep działa wyłącznie przez internet, to wiadomo, że ma niższe koszty.
Co za tym idzie, może zaproponować znacznie niższe ceny - proste.
 
Ja zwykle kupuję w sklepach z odzieżą dziecięcą, typowych sieciówkach i od czasu do czasu zamawiam przez internet. Jeśli chodzi o firmę, to chyba moją ulubioną jest elefanten, bo mam wrażenie, że buty tej marki są porządniejsze. :)
 
Ze swojej strony proponuję poszukać obuwia firmy Ecco- moze trochę droższe,ale solidnej jakości i co ważne będą także bardzo wygodne dla naszego dziecka,w końcu to powinno liczyć się najbardziej.
 
Ja nie mam takich doświadczeń z firmą Bartek i jestem zadowolona z pierwszych bucików dla synka, zaczął nam chodzić jak miał 10 miesięcy, butów używamy tylko na zewnątrz, sandałki na lato też mam upatrzone w Bartku, także może po prostu wadliwy jakiś model?
 
Akurat w kwestii butów dla dziecka,to wolę je najpierw przymierzyć aby przekonać się czy faktycznie będą odpowiednie i wygodne,bo z rozmiarami różnie bywa w zależności oczywiście od firmy.
 
reklama
u nas też buty bartek jako pierwsze są, mam pewność, że stopa mojej córki ma w nich dobre oparcie, podeszwa jest elastyczna itp. co do rozmiarów się zgodzę, poszlam z córką do sklepu i mierzylysmy rozmiary o 19-22 bo z rozmiarami roznie bywa
 
Do góry