reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

To prawda,dlatego wcześniej dobrze jest je przymierzyć a i tak stopa dziecka bardzo szybko rośnie,więc takie buciki posłużą maksymalnie przez rok.
 
reklama
Jeśli chodzi o obuwie dla dzieci to wybieram firmę Emel, dostępne są na stronie Zdrowa Stopka. Stawiam przede wszystkim na zdrowie moich dzieci, dlatego zależało mi na tym, żeby były to sprawdzone buty, zdrowe i nie zagrażające np postawie albo odpowiedniemu rozwijaniu się stó ;)
 
A zamawiacie buty dla dzieci w sklepach internetowych,czy też najpierw wolicie je przymierzyć aby mieć pewność co do dobrego rozmiaru,wygody? Jak jest w Waszym przypadku ?
 
Tutaj musimy jedynie pamiętać o tym,ze tanie buty dla naszych dzieci nie zawsze oznaczają również "dobre buty",czasem ta jakość jest na faktycznie niższym poziome i i różnicę widać gołym okiem,nie wspominając już o wygodzie podczas chodzenia.
 
Ja często kupuję buty dla swojego już czterolatka z firmy Kornecki - nie są bardzo drogie, a niezdażyło mi się żeby coś się z nimi działo. Syn miał pierwsze buty Kornecki, miał sandały potem też półbuty. Teraz używaliśmy zimowych z membraną - producent pisał, że są nieprzemakalne - i faktycznie byliśmy w górach śniegu dużo, syn szalał a stopy suche:) Mogę z czystym sumieniem polecić - zimowe buty kupiłam tu www.szczesliwestopki.pl z tego co się orientuję to mają dosyć duży wybór tej właśnie firmy ale i nie tylko.
 
reklama
My zawsze dzieciakom kupujemy porządne buty, to co prawda większy wydatek, ale dzięki temu, że butki są bardziej wytrzymałe, dłużej w nich pochodzą. A moja żona zarówno dla siebie, jak i dla maluchów szukaj butów tutaj: domodi.pl/buty/buty-damskie/botki/botki-zamszowe. Często też na wyprzedażach kupuje buty na następny sezon, teraz np. poluje na botki.
 
Do góry