)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

chances

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dla dziecka również warto jest kupić buty z prawdziwej skóry:
są wygodniejsze
cieplejsze
noga się w nich lepiej układa ponieważ skóra się dostosowuje
poza tym są przewiewne a buty z ceraty często zawierają w sobie kiepskie składniki, które nie sa polecane dla dziecka
Sama cenię kilka firm: Bartek , Zetpol, Loopi
W ministore pojawiły sie ostatnie nowe kolekcje: www.ministore.pl

Ostatnia edycja:
reklama

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A co myślicie o kupowaniu starszym dzieciom (w wieku gimnazjalnym, lub jak kto woli 7 klasa podstawówki) butów markowych, takich jak np. te Link do: Dlaczego warto kupić Nike Huarache? 4 powody ? Ja mam trochę mieszane uczucia, ale córka mojej przyjaciółki nie daje jej żyć, strasznie uparła się na te buty. Moim zdaniem to chwilowa moda i nie powinno się ulegać każdej zachciance dziecka, a z drugiej strony jeśli te buty faktycznie są takie dobre i wytrzymałe, to może jednak warto?

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Merredith moj syn ma 8 lat i zawsze kupuje buty w lutym gdy sa wyprzedaze teraz kupilam pumy za 80 zl nie jest to mega drogo bo u chinczyka kosztuja z 50zl sportowe buty a jakosc duzo gorsza...kupowac trzeba z glowa

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dla mnie nie liczy się sama firma a przede wszystkim jakość wykonania oraz wygoda dla dziecka, to najważniejsza kwestia. Teraz jak najbardziej warto szukać promocji i wyprzedaży.

reklama

Umbi

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
I to w wielu. W wiekszości znajdziesz nowe kolekcje butów dla dzieci, jak na razie promocje są jednak tylko w sklepach internetowych.
Najważniejsza jest jednak nie cena i nie firma ale odpowiednie wyprofilowanie buta. U dziecka jego postawa cały czas się kształtuje. Wpływ na nią ma między innymi ułożenie stóp i nóg, dlatego bardzo ważne jest, by wkładka buta była odpowiednio uformowana. Nie powinna być płaska, lecz mieć specjalne wybrzuszenie w miejscu wewnętrznej części stopy.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry