reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

ja z całą odpowiedzialnością polecam sandałki GUFo.. kupiłam w ccc .. ceny od 29,90 do 49,90 (te ostatnie bardzo pożądne, skóra lub zamsz, usztywniony zapiętek) w moim odczuciu w niczym nie sa gorsze od Bartków (weszłam w Reducie najpierw do Bartka a jak nic tam nie zobaczyłam to własnie do CCC z ciekawości.. ) i bardzo pozytywnie się zdziwiłam.. stylistyka fajna, kupiłam córci buciki "sportowe" i sandałki.. wcale nie przesłodzone - jak większośc w Bartku ( zreszta te słodziutkie różowiiutkie też widziałam u tej firmy) i też mają certyfikat bezpieczna stopa.. naprawde dla mnie rewelacja..
 
reklama
generalna zasada to dobre zmierzenie stópki, najlepiej postawic na twardym podłozu i odrysowac na kartce a potem zmierzyc od konca stópki do najwiekszego paluszka. dodajemy do tego ok. 1cm żeby paluszki miały luz.
no ale taki szkrab to porządnie nózki nie postawi i nie wyprostuje paluszków. spróbuj na oka. i tak tylko miękkie buciki wchodza w grę.
a tak w ogóle, to po co buciki takiemu szkrabowi?
 
no właśnie po co buciki dla 7dmio miesieczniaka.. ortopedzi mówia aby jak najdłuże dzieci na boso chodziły..
nie ma co męczyc dziecko za wczesnie butami..
moja Andzia to po domu też na bosaka łazi a na dworze też najchętniej by w piasku bez butów latała :D
 
to po prostu kup grubsze skarpety antypoślizgowe.. zresztą zaraz upały będą :D i z gołymi stópkami lepiej mu będize :D
 
Po domu nadal biegamy w kapciach Daniel a sandałki MEMO bardzo dobrze się spisują. Do obydwu par mieszczą się wkładki ortopedyczne.
 

Załączniki

  • showproduct.jpg
    showproduct.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 134
  • 109453594.jpg
    109453594.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 139
ja tez się zastanawiam nad tym jakie buty szkrabowi kupowac
niby te z Bartka najlepsze ale cena powala na kolana
ale też bym dyskutowała czy takie najlepsze, w każdym bądź razie raz nabyłam kapciochy
żeby Bartus w domku sobie chodził i to były pierwsze buty jakie miał
jakiś czas temu kupiłam mu w ccc sandałki bo z Bartkowych kapciuchów wyrósł
cena nieporównywalnie mniejsza
ale musze powiedziec zże bardacha totalna, nie wiem czy wszystkie takie są bo niektórzy bardzo sobie chwalą takie buciki ale u nas się nie sprawdziły
stópka wyślizgała się bardzo szybko i małemu nóżka w buciku lata
powykrzywiały się i wogóle

teraz szukam firm pośrednich cenowo nie tak wysokich ale jakością dorównujących najlepszym

gdyby to którąś z was interesowało to od dziś są wyprzedaze wiosennych kolekcji w Bartku, także można coś taniej nabyc!!
 
Bartki są bardzo fajne moja córka miała ale miały jedną wadę w tym konkretnym modelu podeszwa była traperowata wychodziła poza buty i dziecko potykało się. Miało dwa lata. Widziałam wiele innych modeli i mają inną podeszwę chyba ją juz wycofali. Bartki są solidnie wykończone, bardzo wygodne nie do zdarcia tylko jak w każdych butach ta cena.
 
reklama
witam,'

jestem nowym użytkownikiem tego portalu
widzę że rozmowa sie toczyła dośc dawno ale podzielę sie z wami swoim doświadczeniem

ponieważ mam daleko do miasta mój lekarz poradził mi zakup takich butów przez internet
od kilku tygodni jestem szczęśliwą posiadaczkja (a raczej mój synek) butów firmy AURELKA.

Wcześniej miałam Bartka i Postęp ale te buty (Aurelka) biją je na głowę.
Są wygodne-podeszwa zgina sie mięciutko ech super. Jedynie trzeb aczekać za dostawą ja czekałam 12 dni - ale warto...

a bym zapomniała strona tego sklepu buty ortopedyczne - zdrowe buty dla dzieci i m
 
Do góry