reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

reklama
Zimowe były z bartka super,na wiosne mam nexta adidaski ,ale jeszcze nie wiem jak w uzytkowaniu dopiero co przyjechały z Anglii+ letnie sandałki na korku:-D
 
Ja bardzo polecam Befado i Antylopę. Natomiast Lemingo, mimo że ze znakiem zdrowej stopy, zupelnie się nie sprawdziły - wykończenia przy zapięciach po prostu gniotły w stópkę - a przymierzyłyśmy chyba wszystkie modele jakie były dostępne w rozmiarze 20.
 
Moja córka ma teraz półtora roku. Pierwsze jej buciki to sandałki Ecco. Następne jesienne to Ecco. Teraz ma kozaczki zimowe i też Ecco. Jestem pewna że na wiosnę też ta firma będzie górą.

Mamy też kapcie firmy Befado. Porażka. Po godzinie wyjmujemy mokrą stópkę. Niestety kapci nie znalazłyśmy jeszcze idealnych...​
 
Ja tez mam za soba zakup pierwszych bucikow dla mojego synka. Kolezanka polecila mi firme CLARKS (clarks.com) i rzeczywiscie jestem bardzo zadowolona! :-D W Warszawie jest jeden sklep i chyba w Poznaniu, ale mozna kupowac przez internet. Podoba mi sie podzial na buciki dla dzieci raczkujacych, zaczynajacych chodzic i chodzacych. Ceny porownywalne z ecco i elephanten. Jak dla mnie super! :-D
Aha, no i maja buciki w numeracji połówkowej oraz specjalne dla nóżek o wysokim podbiciu!
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy kupujecie Barki w ichnym sklepie internetowym - jesli tak to uwazjacie na numeracje!!! ta ich miarka do mierzenia stopki i przerabiania tego na rozmiar to since fiction! 2 lata temu wiosna - kupilismy tak dwie pary butow - pelne na "teraz" i sandalki na lato... sandalki zamowilismy o numer wieksze niz te pelne a co sie okazalo? ze przyslali buty zgodnie z zamowieniem ale te z mniejsza numeracja (pelne) byly mniejsze niz sandalki... w moim miescie jest tylko jeden sklep gdzie moge kupic Bartki - wybor jest niemal zerowy, bo jak mi sie model spodoba to sie okazuje ze rozmiaru nie ma ;-( pozostaja mi 100 km wycieczki do sklepu firmowego i przymierzanie kazdej pary ale lepsze to niz przepychanki ze zwrotami, reklamacjami itp.

pozdrawiam

PS. ostatnie buty kupilam jesienia firmy Simax
 
reklama
Rubi, Bartek ma pomieszaną numerację, ale taką samą sytuację mieliśmy ostatnio kupując synkowi buty Geox - przymierzał dwa modele, jeden w rozm. 28, a drugi - 29. Były identyczne na długość.
Mój syn zwykle chodzi w Bartkach, ale ubiegłej zimy miał Ecco, drogie ale wspaniałe - leciutkie, wygodne, ładne i co najważniejsze mógł bawić się w śniegu, wskakiwać w zaspy, szaleć do woli, a nie przemakały ani odrobinę. Tego samego nie mogę niestety powiedzieć o Bartku - może nie przemakają okropnie, ale jednak trochę tak.
 
Do góry