reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

reklama
Ja od samego poczatku mam upatrzone 2 sklepy w ktorych kupuje dziecku buty: Deichman i CCC(zwlaszcza ten sklep polecam), przede wszystkim sa to tanie sklepy, buty w nich sa naprawde dobre, w CCC sa 2 lata gwarancji wiec wiadomo, ze sie bucik nie rozpadnie po miesiacy i wybor jest naprawde duzy. W zeszlym roku udalo mi sie kupic swietne sandalki na to lato, zaplacilam za nie 10 zl, teraz sa idealne :)
 
CCC sa 2 lata gwarancji

Na wszystko jest teraz dwa lata gwarancji:tak::tak:.
A co z firmami sportowymi PUma, Adidas, NIke itp.. PIszecie że nie można dostac butów w takiech sklepach też sa buciki w cenach bartka i do tego sporo ładniejsze. Mojej kuzynki synek 3 letni nosi tylko z firm sportowych i ona jest bardzo zadowolona, kozaczki tez maja i to najczesciej z gore-tex-em
 
Bartki już nie mają żadnych atestów ortopedów..juz o tym iedyś słyzzałma..a teraz koleżanka była i z małą u ortopedy i to samo jej powidzial...jeden wileki pic na wodę.
Najważniejsze to zeby buciki byl nowe, nie używane. lekkie, elastryczną podeszwę, któa sie dobrze zgina, do 3 roku usztywniony zapietęk i był sorzane zeby nożka się nie pociła.Zresztą Bartki nie sa ładne jak dla mnie mają zawyżona rozmiarówkę.

Te oryginalne Pumy, Adidady są ładne ale nie am na moje dziecko romiarów , bo nosi 17, 18 a ma 15 miesięcy.Chyba żebym sobie sciagnęła z UK ale to juz duze koszta.
Wiec jak pisłam wcześniej nosimy Elefanten- bo sa lekkie, elastycznę i małe rozmiary mają
 
Moje tez nosza 17 ale udalo mi sie kupic pumy,nike i wlasnie elefanten rozmiar 17:tak::tak::tak:
Mam tez Bartki ta mniejsza 19 ale sa duuuzo za duze:no:
Na lato beda mialy nike 17,5 z zeszlego roku
 
Mój synek jeszcze nie chodzi , ale że sama sprzedaje buty ( takze dla dzieci ) więc przewertowałam ten wątek ( zboczenie zawodowe ). Mój synek mimo 7 miesięcy ma gigant stope :-D ma takie butki do wózka 19 Pumy i luzu ma tam może z 8mm, a but jest spory.
Miałam zajęcia w szkole rodzenia z P. Zawitkowskim ( pewnie wiecie o kogo chodzi często bywa w TVN ) Bardzo cenie jego rady i często się do nich stosuje. On polecał nam właśnie butki z elephanten jako mięciutkie, leciutkie i dobre, w necie znowu wyczytałam że też jest za butami firm sportowych bo te same zalety posiadaja , stanowczo odradza wszelkie "ortopedyczne" sztywne wysokie buciory. No i w miare możliwości latem i w domu bez butów:tak:;-)
 
Na wszystko jest teraz dwa lata gwarancji:tak::tak:.
A co z firmami sportowymi PUma, Adidas, NIke itp.. PIszecie że nie można dostac butów w takiech sklepach też sa buciki w cenach bartka i do tego sporo ładniejsze. Mojej kuzynki synek 3 letni nosi tylko z firm sportowych i ona jest bardzo zadowolona, kozaczki tez maja i to najczesciej z gore-tex-em
W Deichmanie sa tylko 3 miesiace gwarancji.

Jak kupowalam Kubie pierwsze buciki "z prawdziwego zdarzenia", kiedy zaczal chodzic i ogladalam wlasnie buciki z Bartka. Ceny powalajace... Mysle, ze trzeba kupowac buciki z atestem, sprawdzonych firm, to daje pewnosc, ze buciki beda odpowiednie. Nie rozumiem ludzi, ktorzy kupuja buty dla dziecka np. na bazarach, wystarczy dolozyc 10 zl i kupic w sklepie sprawdzonym, z gwarancja.
 
Ostatnia edycja:
sportowe typu nike, puma, adidas jak najbardziej polecam, zwł. latem i wiosna te szmaciane. dla maluszków często są wsuwane- bardzo wygodne... i ecco- świetne. nigdy nie oszczędzałam na butach dla syna ale i nigdy nie zdarzyło sie żyby miał poobcierane stopy czy odciski... tylko dobrze wiem o tym, że to łatwiej z chłopcem bo dziewczynkom i tak wpadną w okoo sztywne lakierki czy balerinki... w ccc tez często zdarzają się ładne i wygodne butki.
 
reklama
W Deichmanie sa tylko 3 miesiace gwarancji.
.

Przez dwa lata mozesz reklamowac jakby się coś stało powołujac się na niezgodnośc towaru z umowa ( to jest prawo unijne ) a sklepy wykorzystuja niewiedzę i wciskaja kity o 3 miesiacah np.. Zreszta daichmanowi się nie dziwie bo mają mase reklamacji ze tak mówią
 
Do góry