reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

witam...
zgadzam sie z przedmowczynia...tzn ze przez dwa lata mozna reklamowac zakupiony towar(oczywiscie z paragonem)a sprzedawca MA OBOWIAZEK go przyjac a nie jak to sie zdarza odsylac do producenta....a jesli chodzi o buty ostatnio kupilam sobie reeboki i jestem zadowolona, maz juz od kilku lat tylko nike kupuje jakos sie sprawdzaja.....a Malemu jak zaczol chodzic kupilismy Geox-y,piorunsko drogie ale rewelacja.....nic sie nuzka nie poci....a po domu biega w takich kapcio-skarpetkach.... teraz sie zastanawiam co na lato kupic bo na sandalki to chyba jeszcze za wczesnie....
 
reklama
witam...
zgadzam sie z przedmowczynia...tzn ze przez dwa lata mozna reklamowac zakupiony towar(oczywiscie z paragonem)a sprzedawca MA OBOWIAZEK go przyjac a nie jak to sie zdarza odsylac do producenta....

W sumie jesli chodzi o mlodsze dziecko to reklamacja nie jest tak wazna. Zanim ja rozpatrza i ewentualne naprawia to dziceko juz o rozmiar bedzie mialo wieksza stope.:baffled:
Jesli chodzi o jakosc butow z Deichmana to nie do konca zgadzam sie. Moj syn mial juz dwie pary bucikow z tego sklepu : kapcie po domu i adidaski i zupelnie nic sie z nimi zlego nie stalo (oczywiscie oprocz normalnych otarc itp bedacych wynikiem uzytkowania). Ja i maz od paru lat korzystamy z Deichmana, wiekszosc butow mamy z Deichmana, nigdy nie zdarzylo nam sie zlozyc reklamacji dlatego nie wiem, czy gdybym przyszla np. po 5 mcach od zakupu czy by je przyjeli, szczerze, nie znam sie na tym, bo nigdy nie mialam takiego problemu:laugh2:
 
mamakubusia-mi z ta reklamacja to chodzilo tak ogolnie nie akurat o Deichmana...w sumie to ja tez nigdy nic nie reklamowalam...no raz karte pamieci do aparatu ale tu nie o tym.....;-)a jesli o Deichmana chodzi to milam i ja i maz kilka par butow stamtad ale szczerze powiedziawszy ledwo na jeden sezon starczaly:baffled:a dla synka jeszcze tam nic nie kupowalam bo poprostu nie bylo okazji...ale moze sie skusze
 
mamaola sandalki na lato jak najbardziej dla synka, byle z usztywniona pieta.

Ja szczerze mowiac to wiosenno-jesienne zawsze kupowalam w bartku. Zimowe w ecco i bartku, na lato sandalki bartka, w ostatnie lato geoxa - rewelacja. W deichmanie raz kupilam synowi jakies sportowe i po krotkim czasie nie chcial w ogole w nich chodzic...wiec tam juz nie zagladam do dzieciecego dzialu...chocby z tego wzgledu ze np jesli chodzi o buty elefanten (fakt- ladne i fajne) to ja nie wiem na jakie one sa stopy robione :) chcialam kupic sandalki na lato jak moj syn mial 1,5 roku i ze wzgledu na jego duza, szeroka stope z wysokim podbiciem wzielam te najabrdziej tegie i co sie okazalo? ze nei moge zapiac...malo tego pasek ledwo dotyka miejsca gdzie powinien byc dobrze na rzep zapiety..i tak wszystkie :) jedynym miejscem gdzie udalo mi sie jakies (tak tak jakies bo tez nie bylo zbyt duzego wyboru) znalezc na jego stope to byl bartek...no ale duzo bardziej polecam geoxa! buty i kurtka na zime to dwie rzeczy na ktorych nie oszczedzam jesli chodzi o dzieci... :)
 
KingaMZ-ja to w ogole musze kupic malemu na takie cieplejsze dni butki ortopedyczne-zalecenie ortopedy:-(brzydaki sa straszne ale co robic....no ale na lato i upaly nie zaloze mu tych butow wiec cos czuje ze niezle maratony beda po sklepach zeby cos dobrego kupic....:baffled:ja na butach dla synka tez nie oszczedzam,wiadomo ze nie potrzba mu 10 par butow wiec wole kupic 2 ale porzadne....
 
ja w Deichmanie nie kupuje bucikow ale w CCC tak i jestem bardzo zadowolona , w przystepnej cenie i bardzo fajne, mial juz zimowe buciki i 2 pary gufo juz ma teraz, kapciuszki tez mial ale pochodzil w nich 1 miesiac i juz za male wiec teraz lata w domu tylko w skarpetkach po co mam wydawac kase na kapciuszki jak zaraz z nich wyrosnie, a ma tez nike jedne i umbro bardzo fajne buciki , stopka sie nie poci i bardzo wygodne dla malego.
Teraz szukam sandalkow dla malego, ale bartki wogole mi sie nie podobaja ...
 
Elefanten jest na stópkę mojego synka.......ma 16 miesięcy a nosi rozmiar 17, 18 i żadna inna firma nie ma an niego butów.............
Mam problem z butkami an niego......................teraz szukałam 18 snadałków.....nigdzie nie ma..................tzn były na allegro ale używane i nie chcę-to ajgprsze co moze być używane buty dla dziecka
Udało mi się dla niego znleźć buciki w Andrzeju.....................jakś włoska firma............ale meili nawet 17
 
Witam :-)
Moj synek ma prawie 10m-cy, jak był całkiem malenki miał małe nike, teraz ma stópke rozmiar 21 :-p i kupilismy mu reeboki i pumy są super :tak: A wyjsciowe półbuty i sandałki juz tez zakupione:-), ma z Timberlanda - śliczniutkie i extra promocje cenowe zawsze na nie są :tak:

Szukam dla małego brazowych mokasynków i nie moge znalesc :-( (tylko na zagranicznych www były, a zamawianie takie jest za drogie i za duzo zachodu :baffled:) moze widziała któras z was w jakims sklepie takowe?
 
reklama
Pierwsze butki guffo (ccc) - ledwo wybraliśmy bo Zosia ma wysoką nogę na podbiciu i nic nie pasowało. Więc postanowiliśmy kupić Bartak. Dosznałam szoku...dosłownie zero wyboru w sklepie firmowym, a w pozostałych sklepach to samo. Przez przypadek trafiłam na butki firmy Emelek ( rekomendacja Zdrowa stopa). Zosia biega w nich :-). Są leciutki, maja wyprofilowaną wkładkę, przewiewne i ze skórki (64zł - jeszcze znośnie). Kolejne, większe oraz super sandałki kupiliśmy znów w ccc - Guffo - jak dla mnie w niczym nie odbiegają od pozostałych, nie wspominając o cenie.
 
Do góry