reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

A może któreś z tych wam się spodobają?
Cały dochód przeznaczony jest na naszą forumową Zosię :tak:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


640731563


lakierki1.jpg


zetpol.jpg


sandalki.jpg


643395773


643791679


640659890


ZAPRASZAM na aukcje Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro! :tak:
 
reklama
O tej firmie czytam pozytywne opinie,ale generalnie mogę się zgodzic co do tego,ze dziecko powinno miec wyprofilowane obuwie z tym że czy aby napewno sztywną kostke?? To poniekąd ogranicza ruchy stopy.
 
Szczerze polecam buty firmy RICOSTA PEPINO.Szczególnie buty zimowe-solidna gumowa"traktorowa" podeszwa,skórzano sympateksowy wierzch i wełniana wyściółka.Świetnie sprawiły się tej zimy!!!!Olga miała tez letnie sandały-PO PROSTU SUPER!!!!
Kupuję je w saloniku obuwniczym w niedalekiej miejscowość.W internecie z tego co wiem,że oprócz allegro,to ciężko je znaleźć.
aha-za zimowe buty płaciłam130 zł.Spośród wszystkich butów Olgi-są Hitem:)
 
Ja od kiedy Oliwia zaczęła chodzić kupujemy buty tylko Bartka a adidasy tylko nike mieliśmy pumy ale po miesiącu użytkowania zdzierały się z przodu i brzydko wyglądały adidasa znów kolor schodził wiec tylko nike i piorę ja w pralce i wyglądają jak nowe
 
Ja polecam Renbut i Gucia.
Buciki z Renbutu są w super jakości, moja Zuzka nie chce ich zdjąć jak wracamy ze spaceru a Gucie polecam, bo świetnie się sprzedają i moi klienci stale je kupująm bardzo je sobie chwaląc i polecając innym mamom.
Jedne i drugie buciki testuje mija córeczka -szczerze Wam polecam.
I zapraszam na www.buciki-sklep.pl
 
ja też polecam Ren-But świetne wzory no i jakość super!!! Mój synek nosił je od urodzenia przede wszystkim Ren But a ma już 9 lat, a teraz czas na córcię bo lada chwila postawi swoje pierwsze kroki :) buciki już czekają:) zobaczcie ich stronę Ren But - producent obuwia dzieci
 
reklama
Do góry