reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

Marrtruda

mama Romka i Julki
Dołączył(a)
17 Styczeń 2006
Postów
883
Witam wszystkich Rodziców!

Od pewnego czasu mam problem z wyborem butów dla swojej córki. Właściwie, to mam ten problem odkąd zrazilam sie do firmy Bartek. Kupowałam głównie u nich buty, dopóki nie kupiłam jesiennych butów takich do kostek, które przemiękały od samego przejścia po mokrej trawie (!!!). Wiem - zdarza się, że trafi się jakiś feler. Zareklamowałam je i... czekałam 3 tyg., żeby dowiedzieć się, że te buty nie sa sprzedawane jako nieprzemakalne!!! A wiacie ile to jest 3 tyg. dla dziecka - za moment kupowałam buty na zimę. Wkurzyłam sie i stwierdziłam, że nie będę u nich kupowała. Tyle, że u nas nie można dostać porządnych butów "nie-Bartka". Próbowałam różnie i jakoś nie mogę trafić nic dobrego.
W każdym razie teraz na wiosnę nie mam pojęcia gdzie i jakie te buty jej kupić...
Poradźcie, proszę, jakie buty Wy kupujecie.

Pozdrawiam,
Marta
 
reklama
Witaj
Ja kupuje buciki w Deichmanie z serii baren-schuhe, z tego co sie orientuje to druga marka po Bartku.
Ja jestem z nich zadowolona.
Pozdrawiam
 
Witajcie!
Ja polecam buty firmy Dawid.Kupuje je odkad Zuzia zaczela chodzic.Sa bardzo ladne wzorki i kolory.A najwazniejsze,ze sa cale z mieciutkiej skorki i posiadaja certyfikat "zdrowej stopy".I zaleta jest cena.Za bartki trzeba zaplacic okolo 100 zl.A z buty zimowe Zuzi z futerkiem w srodku dalam 64 zlote.Dla mnie to najlepsze butki!!!
 
Dziękuję, juz zdążyłam znaleźć tę stronę. Szkoda, że nie podają jakiś adresów sklepów, ale poszukam u siebie, bo buty naprawdę ładne.
 
ja polecam buty firmy Mrugała, są w wielu sklepach, gdzie są buty dla dzieci, w Smykach.
strona internetowa:http://www.malebuty.com.pl/, ale niestety, mimo że jest to sklep firmowy, często nie maja wszystkich modeli. natomiast mozna wysłac do nich maila z zapytaniem o sklepy w danym mieście.
fajne tez są buciki firmy Mariquita http://www.intermax.pl/.
własnie kupiłam Oskarowi sandałki na lato na allegro. rzeczy są nowe, z metkami, paragonem a parę zł tańsze niz w sklepie.
pozdrawiam
 
Buty mi się podobają, tylko niestety, właśnie wyszliśmy już z tych wczesnodziecięcych :(
Tera kupuję już rozmiar 26-27. A nie wiem czemu, te małe buciki są bardzo ładne, porządne, wygodne, a te większe już jakieś takie brzydsze, niepraktyczne... No bo przecież nie kupię dziecku 4-l3tniemu do przedszkola butów sznurowanych :(

A co myślicie o firmie Eldam (czy jakoś tak...)
 
reklama
Ja kupuję kapcie profilaktyczne firmy Daniel jako sandały i papucie. Są wysokie wiązane lub zapinane na rzepy. Na wiosnę zacznę testować buty MEMO które udało mi się dostać w promocji za 65 zł. Są wysoki w rozmiarze 27 i zapinane na rzepy.
 
Do góry