reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Buty - pierwsze kroki

aga 33

Początkująca w BB
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Jakie buciki (i jakiej firmy) są najlepsze dla dzieciaczka, które zaczyna stawiać pierwsze kroki?????

reklama

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
Jeśli dziecko chodzi już pewnie i to nie tylko w domku,ale i na spacerze to dobre są ponad kostkę,które stabilizują nóżkę.
W domku i na trawce najlepiej na boso.
Nie znam firm Polskich niestety.

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Nasze pierwsze buciki to Elefanten, kolejen też..........lubię tę firmę, bo buciki sa leciutkie, giętkie i skórzane całe.Dostępne w sklepie Deichman.
Jeszcze Ecco jest chwalone
A z Polskich firm to Zetpol-rekomendacja żółtej stópki

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
z tego, co wiem, podeszwa powinna dać się ugiąć, ale nie w połowie, tylko mniej więcej 1/3 od czubka palców i przód powinien być szeroki, oczywiście usztywnienie kostki to podstawa.

meya22

Raczkująca
Miasto
Zakopane
Rozwiązania
0
Witajcie, a ja mam problem, bo nie wiem czy nie kupiłam dziecku za dużych (za małych??) butów. Zakładamy butki, przejdzie kilka kroczków, ale jakoś koślawo jej się idzie. Stopy stawia na podłogę tak jakby od góry, poza tym nie stawia ich prosto tylko zachodzą jej do środka...Jak na to patrzę to myślę sobie, że nigdy się nie nauczy chodzić w butach :no: A poza tym nie chce za długo w nich chodzić (parę minut dosłownie), zaraz je ściąga. Może są niewygodne??

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Po podwórku zdecydowanie Bartek lub Ecco, a po domku na początek Zetpol, Lemigo.

Ziewek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też polecam Bartka i Elefanten tylko trzeba liczyć się z dość wysoką ceną ale myślę że w małe stópki warto zainwestować żeby zdrowo rosły :)

reklama

meya22

Raczkująca
Miasto
Zakopane
Rozwiązania
0
chyba jednak panikowałam :) Ksenia chodzi już sprawnie w butach, chodzi samodzielnie, więc myślę, że jednka buty są dobre...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry