reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - pierwsze kroki

reklama
Jeśli dziecko chodzi już pewnie i to nie tylko w domku,ale i na spacerze to dobre są ponad kostkę,które stabilizują nóżkę.
W domku i na trawce najlepiej na boso.
Nie znam firm Polskich niestety.
 
Nasze pierwsze buciki to Elefanten, kolejen też..........lubię tę firmę, bo buciki sa leciutkie, giętkie i skórzane całe.Dostępne w sklepie Deichman.
Jeszcze Ecco jest chwalone
A z Polskich firm to Zetpol-rekomendacja żółtej stópki
 
z tego, co wiem, podeszwa powinna dać się ugiąć, ale nie w połowie, tylko mniej więcej 1/3 od czubka palców i przód powinien być szeroki, oczywiście usztywnienie kostki to podstawa.
 
Witajcie, a ja mam problem, bo nie wiem czy nie kupiłam dziecku za dużych (za małych??) butów. Zakładamy butki, przejdzie kilka kroczków, ale jakoś koślawo jej się idzie. Stopy stawia na podłogę tak jakby od góry, poza tym nie stawia ich prosto tylko zachodzą jej do środka...Jak na to patrzę to myślę sobie, że nigdy się nie nauczy chodzić w butach :no: A poza tym nie chce za długo w nich chodzić (parę minut dosłownie), zaraz je ściąga. Może są niewygodne??
 
Ja też polecam Bartka i Elefanten tylko trzeba liczyć się z dość wysoką ceną ale myślę że w małe stópki warto zainwestować żeby zdrowo rosły :)
 
reklama
chyba jednak panikowałam :) Ksenia chodzi już sprawnie w butach, chodzi samodzielnie, więc myślę, że jednka buty są dobre...
 
Do góry