reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty!!!

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2009
Postów
4
Od trzech dni mam poważny problem-mój półtoraroczny syn nie chce za nic na świecie założyc butów. Wcześniej nie było z tym problemów a teraz jest niesamowity wrzask!!!Sprawdzałam czy niew ma może jakiegoś bąbelka ale nie i jak już mu je wcisne to jest spokój.Nie mam pojęcia co o tym myślec?:no:
 
reklama
Wiesz co, mnie się wydaje, że może go piją...lub po prostu stópki mu urosły...kup mu większe buciki (jak włożysz mu do nich stópki to spróbuj wsadzić jeszcze swój palec za jego piętkę, wtedy masz pewność, że nie są ciasne). U nas tak było, po tygodniu buty były do wyrzucenia bo mu stópki urosły.
 
Też mi się wydaje, że buty dla dziecka stały się niewygodna może właśnie za małe.. :sorry2: A czy tak się dzieje z każdego rodzaju obuwiem czy tylko z tymi konkretnymi?? :confused: Bo to by wiele wyjaśniało..
A może dziecko dopiero poczuło co to tak naprawdę znaczy chodzić boso i woli boso? U nas do tej pory nie było problemu z zakładaniem czy noszeniem wszelkiego obuwia a teraz w lecie kapci mały nie założy (ściąga jak tylko mu sama założę) z butów tylko w chodaczkach chodzi inne mówi, że mu nie pasują mimo, że widzę ewidentnie, że za małe nie są.. cóż.. tatuś chodzi boso w domu bo tak lubi to czemu synek nie miał by :sorry2:A co do chodaczków sądzę, że mu zwyczajnie zrobiło się wygodniej- jest niezależny sam zakłada i ściąga- sandałki mama musiała zapinać i odpinać.. :-p
 
Zdecydowanie kup wygodniejsze buciki, my mamy kilka par ale tylko w jednych jest mu dobrze wiem o tym bo wkłada je chętnie a na i nne krzyczy mimo iż nie ma śladów aby piły lub odciskały.
 
moja corka plakala jak chcialam jej zalozyc kapcie ale potem okazalo sie ze jednak sa troszke za male. mysle ze to jednak wina butow moze byc. potem jak na sile zalozyc to juz jakos nosi ale moze go uwieraja w duzy palec, albo paznokiec.
 
Polecam firmę Norvik. Kupiłem dziecku buty w Stonodze w Piasecznie i są rewelacyjne - wykonane z prawdziwej skóry, prawidłowo wyprofilowane i bardzo wytrzymałe. Dziecko uwielbia w nich szaleć.
 
Do góry