reklama

Buziaczek dla rządu za becikowe?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sama, 30 Grudzień 2005.

1. sama

sama Fanka BB :)

Słuchajcie no jak myślicie czy w Nowym Roku Polskie przyszłe mamy dostaną trochę więcej kasy na swoje bobasy? Czy to tylko taka ściema?

2. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

cholera wie! przy naszym rządzie nic nie jest pewne! :mad:

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

dostaną.... tylko że te 504 zł na osobę!!!! no coż jak sie nie piszę (zresztą produkcje i tak mam zakończoną -oby!)

Są rodziny których dochód przekracza tą kwotę, ale i tak nie mają za co żyć... bo najczęściej połowę wypłaty bierze bank

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

ja to uwierze w to dopiero jak urodzę i dostane kase do ręki, choc podejrzewam ze za jakiś czas i tak wspaniałomyślność rządu ulegnie zmianie bo jak znam życie zaraz cos wymyślą aby kasy nam nie dawać!!!

6. marul

marul Gość

tyle, że ja w przyszłym roku zapłacę znowu wyższy podatek o ponad 500 zł, a miało być niżej
    musze zrobić bliźniaki to się odkuję :)
    a tak naprawdę nie widzę powodu, aby z moich podatków płacono becikowe żonom posłów, prezesów banków i innym znacznie ode mnie bogatszym

7. marul

marul Gość

podobno teraz ma być wprowadzone pępkowe, ale tylko dla tych co ochrzczą dzieciaka

8. sama

sama Fanka BB :)

Niby od kogo to pępkowe?
    Od księdza?
    Szczerze wątpię :D :D :D

9. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

marulmasz rację tylko z nas zciagna a jestem ciekawa czy jak znowu sie spoźnie z wpłata o jeden dzień bo te pieniądze przeznaczone do zuzu beda mi potrzebne na lakarza to becikowe przejdzie koło nosa tylko to ładnie wyglada w TV a w praktyce to nie to samo ja tez miałam dostać pieniadze za zwolnienie kiedy byłam w szpitalu lerzałam plackiem w łóżku potem urlop macierzyński a jak przyszło do wypłaty po 1,5 roku domagania sie kasy kazano mi zapłacić 100% i kary i odsetki a od państwa nic niedostałam i tyle mi przyszło z tego ze 15 lat sumiennie nosiłam im w zebach kase a jak mi trzeba było wypłacić to znaleźli takie paragrafy aby nic niewypłacic i jeszcze ze mnie teraz zciagaja zato ze urodziłam dziecko

10. reklama
  11. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

wiecie a ja mam gdzieś to becikowe i to dla najuboższych. Smiech pusty mnie ogarnia. Bo biedny to niby kto? 504 zł na osobę w rodzinie...heheh. to jak ktos zarazbia ponad tysiaka to juz bogacz jest taki ze szok......boze co w tym kraju sie wyprawia. Żule beda dzieci produkowac bo im kaska bedzie wpływać. Słyszłam o rodzinach gdzie sie zyje z dzieci....matka nie pracuje dostaje pieniadze na dzieci, kazde z innym.......a nie odda bo kocha...tak, ciekawe. A tym co naprawde by sie przydały pieniadze a kokosów nie zarabiaja ...dostanie sie wielkie NIC. Wkurzyłam sie tylko. Zarabiam 1500zł i okazuje sie zem bogaczka hehehe....bleeeeeeeeeeee. Zajeli by sie prawem pracy i ochroną kobiety. Tu jest pole do popisu i zeby człowiek godnie zarabiał i było go stać na potrzebne rzeczy , bez jakis luksusów, ale zeby było normalnie. No napisałam sie, kończe.

12. mrowka

mrowka Fanka BB :)

Wiec zamiast buziaczka proponuje kopniaczka w dupeczkę ;D ::) ;) :D

Poleć forum