reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

    A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 085
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Nie lubi nazwy samotna, bo samotną też można być w związku. Helena jest mamą samodzielną. Wychowuje dwóch synów. Dwukrotnie musiała stawić czoła samodzielnemu macierzyństwu. Jak daję radę? Co było najtrudniejsze? Gdzie szukała pomocy? W jaki sposób odnalazła i pokochała samą siebie? Jak otworzyła się na nowy związek? I jak wspiera inne samodzielne mamy. Dowiecie się z mojej rozmowy z Heleną Bielawską - samodzielną mamą i doulą.


Jeśli jesteś samodzielną mamą, albo szykujesz się do takiej roli - koniecznie obejrzyj wywiad. On daje otuchę i podpowiada, jak sobie poradzić. Mam nadzieję, że na naszym forum takie mamy dostają wsparcie, które im est potrzebne. Bo one naprawdę czasami nie chcą słyszeć, że powinny byc silne, że powinny dac radę dla swoich dzieci tylko potrzebują zrozumienia i powiedzenia, że są wspaniałe w tym jak sobie radzą i że mają prawo mieć gorszy dzień.

Jeżeli w twojej grupie jest mama, która potrzebuje wsparcia zaproś ją do obejrzenia tego filmu. A jesli potrzebuje pomocy specjalisty, ale nie ma na nią pieniędzy - podpowiedz jej, żeby znalazła najbliższy Ośrodek interwencji Kryzysowej.
Może też skorzystać z bezpłatnego Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123 codziennie od 14:00 do 22:00!

A jeśli jest w ciąży, może jej się przydać Telefon Zaufania dla Kobiet w ciąży i Rodziny, tel. 85 732 22 22- czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 do 17:00.

Samodzielne macierzyństwo nie musi wiązać się z samotnością!
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry