reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoskie ciężarówki 2010/2011

vikiigus

mama VIKTORII i KUBY:)
Dołączył(a)
26 Sierpień 2010
Postów
1 750
Miasto
Bydgoszcz
Tak sobie pomyślałam, że można nas zebrać w jeden wątek - oczywiście jak kto ma ochotę :tak:

Miło by było mieć świadomość ilu nowych bydgoskich obywateli przybędzie :-)

i pogadać o sprawach, o które wiedzą tylko my - w stanie błogosławionym :cool:

a któż wie- może nawiążą się przyjaźnie, które przetrwają niejedną piaskownicę ...

JA jestem w 7 miesiącu - i na przełomie stycznia i lutego na świecie pojawi się nasza wytęskniona Viktoria....mam nadzieję , że nie robi nam psikusa bo imię Wiktor nie przypadło nam do gustu ;-)

Pozdrawiam :-)
 
reklama
Witam tez jestem z Bydgoszczy obecnie mieszkam w Londynie :) za 2 tyg. przyjdzie na swiat nasza coreczka :) synka 5 lat temu rodzilam w bydgoszczy w szpitalu na Kapusciskach...Pozdrawiam
 
Witam przyszłe bydgoskie mamusie :-)
Na razie jest nas tu aż 3 ale myslę, że to tylko dlatego że wątek jest sprzed kilku godzin :-)
Moja córcia jak wszystko dobrze podzie powinna przyjśc na świat pod koniec stycznie (ok. 25), chociaż obowiam się czy nie nastąpi to wcześniej ale z lekarzem jesteśmy dobrej myśli
pozdrawiam
 
hejka! jak dobrze pójdzie to będę rodzic w lipcu 2011. jestem aktualnie w 4-tym tyg i 6-tym dniu ciąży:) mam dylemat do jakiego iść lekarza. skłaniam się ku dr Skórczewskiemu. czy macie może jakieś doświadczenia z nim?
 
Hej dziewczyny! Chętnie dopisuję się do wątku:-) Termin spodziewanego pojawienia się malucha na świecie to 22 maj 2011. To moje pierwsze dziecko, więc z pewnością będę miała wiele pytań, a zawsze lepiej zapytać kogoś kto jest stosunkowo blisko;-)
Olusiaalex, ja byłam wczoraj u Skórczewskiego w szpitalu, robił mi usg genetyczne. Zrobił na mnie dobre pierwsze wrażenie, ale to tyle co mogę o nim powiedzieć, bo przez całe badanie się nie odezwał:-) Na koniec powiedział tylko "wszystko dobrze":-) Broń Boże nie chcę Ci niczego sugerować, ja do tego podchodzę zupełnie na luzie, w końcu wcale go nie znam:-D Chciałam tylko napisać o swoich doświadczeniach. Słyszałam opinie, że to bardzo dobry lekarz.
 
madzik a ciężko było się dostać do niego na wizytę? w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje w szpitalu? bo na stronie internetowej niestety nie podają tego lekarza, jako przyjmującego w poradni:(
ja też będę miała pierwsze dziecko, więc jestem przestraszona jak nigdy:)
 
Ja tez synka rodzilam w styczniu :tak: 16.01 ale w 2006 roku ;-) jej jak ten czas zlecial, a za 2 tyg. bede miec CC i na swiat przyjdzie coreczka ktorej juz braciszek wyczekuje :-) Pozdrawiam dziewczyny
 
witam i ja bydgoskie przyszłe mamusie
Do rozwiazania zostao mi +/- 3 tygodnie... czekamy na córcie...
Ciaże prowadziła mi dr Gepert - Rodzik, przyjmuje w Intercorze.. bardzo fajna babeczka (przezorna w moim odczuciu) ... Na początku chodziłam również do dr Lisieckiego (z-ca ordynatora w MSWiA, przyjmuje prywatnie w Fordonie) też polecam, choć nie "dałam rady" wytrwać przy dwóch ginach :)

planuję poród właśnie na Markwarta... jeszcze 2 dni i bez problemu mogę tam jechać (przyjmują od 37tc).
Jutro idę na pierwsze ktg i zamierzam zwiedzić przy okazji oddział... podzielę sie opinią, choć z tego co słyszałam to same superlatywy ;)
 
reklama
ja też słyszałam same dobre opinie ale nie zaszkodzi usłyszeć kolejne :-) więc jak już bedziesz po to koniecznie podziel sie z nami wrażeniami
 
Do góry