reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoskie ciężarówki 2010/2011

reklama
i ja was witam ,mojego męża wiecznie nie ma ,więc chętnie piszę się na spacerki zwłaszcza że w domu siedzieć nam się nie chce ,bo ile można ;-) już się cieszę że niedługo szkoła :tak:
 
Pierwszy trymestr był ciężki ale teraz już coraz lepiej :) Nie mogę się doczekać połówkowego USG żeby dowiedzieć się, że wszystko jest nadal dobrze.
 
karcia84 zauważyłam na twoim suwaczku, że Oliwcia jest już na świecie, także Wielkie Gratulacje. Niech zdrowo rośnie.
A tak przy okazji, jak będziesz miała chwilkę czasu, to napisz proszę, czy rodziłaś w dwójce, bo ja już niedługo się tam wybieram i nie wiem czego się tam mam spodziewać. Ja się wcześniej nie denerwowałam, ale teraz to już mały stresik jest. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję :)
 
reklama
Femka, ja rodziłam w dwójce w czerwcu. Sam poród wspominam super i naprawdę polecam. Gorzej jest z opieką poporodową, ale to też trochę moja wina, bo z uwagi na swoje niedoświadczenie pozwoliłam sobie wejść na głowę, nikt mnie nie słuchał jak sugerowałam, że jest coś nie tak. Następnym razem już się tak nie dam:) Ale widzę, że Ty jesteś już doświadczoną mamą, więc na pewno wszystko będzie super:) Spokojnie do dwójki możesz jechać, ja jestem zadowolona:)
 
Do góry