reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoskie meble???

Eminem

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2012
Postów
217
Miasto
Lublin
Hej Bydgoskie Mamy, pomyślałam, zę napiszę tutaj i może więcej się dowiem, ja sama jestem z Lublina :) Powiedzcie mi Kochane co sądzicie o firmie od Was Bydgoskie Meble? Chciałabym zakupić meble z tej firmy, szukam opinii, chodzi mi przede wszystkim o jakość, chcę kupić meble na kilka lat, nie na kilka miesięcy, będę wdzięczna za info, pozdrawiam Was!:)
 
reklama
Czytałam o ich pozytywnych recenzjach. Wiem że mają solidne produkty, poniewaz kiedys czytałam, bo chciałam kupić łozko. Niestety tylko na planowaniu sie skonczylo ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja.
 
Meble bardzo solidne moi Rodzice mają je od 25 lat :-). Ja mam narożnik w skórze i też sobie chwalę. U nas często robią tzw kiermasze i wtedy można za fajne pieniądze sobie coś kupić
 
a widzisz, spróbuję mucha666 skontaktować się z bydgoskimi czy takie kiermasze robią też w innych miastach, no chyba, że Ty wiesz, bo rekomendacja 25 lat trwałości mebli mnie przekonuje :)
 
No ciężko mi odpowiedzić jak to wygląda w innych miastach, ale szczerze wątpie żeby był tak duży kiermasz jak u nas:no:. Ja jeszcze mogę polecić meble Paged mam z litego drewna i są super,ale 25 lat nie mają:-D
 
reklama
Do góry