reklama

Bydgoskie meble???

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Eminem, 12 Wrzesień 2013.

1. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Hej Bydgoskie Mamy, pomyślałam, zę napiszę tutaj i może więcej się dowiem, ja sama jestem z Lublina :) Powiedzcie mi Kochane co sądzicie o firmie od Was Bydgoskie Meble? Chciałabym zakupić meble z tej firmy, szukam opinii, chodzi mi przede wszystkim o jakość, chcę kupić meble na kilka lat, nie na kilka miesięcy, będę wdzięczna za info, pozdrawiam Was!:)

2. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

Czytałam o ich pozytywnych recenzjach. Wiem że mają solidne produkty, poniewaz kiedys czytałam, bo chciałam kupić łozko. Niestety tylko na planowaniu sie skonczylo ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja.

3. reklama
  4. mucha666

mucha666 matka wariatka

Meble bardzo solidne moi Rodzice mają je od 25 lat :-). Ja mam narożnik w skórze i też sobie chwalę. U nas często robią tzw kiermasze i wtedy można za fajne pieniądze sobie coś kupić

5. Eminem

Eminem Fanka BB :)

a widzisz, spróbuję mucha666 skontaktować się z bydgoskimi czy takie kiermasze robią też w innych miastach, no chyba, że Ty wiesz, bo rekomendacja 25 lat trwałości mebli mnie przekonuje :)

6. mucha666

mucha666 matka wariatka

No ciężko mi odpowiedzić jak to wygląda w innych miastach, ale szczerze wątpie żeby był tak duży kiermasz jak u nas:no:. Ja jeszcze mogę polecić meble Paged mam z litego drewna i są super,ale 25 lat nie mają:-D

7. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

25 lat ? O jeeju to naprawde duzo. Co marka to marka.

8. maszka33

maszka33 Początkująca w BB

mieliście już do czynienia z firmą meblenova? oglądam i fajne, nowoczesne

9. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Niestety ja nie mam dobrych skojarzeń z bydgoskimi meblami. Może kiedyś na początku były inne-lepsze-porządniejsze. Ale... Jakoś na jesieni robiliśmy mały remont salonu i przedpokoju, po pierwsze słaby wybór mebli, nic mi się nie podobało, ale to kwestia gustu. Czas oczekiwania długi... a jakoś tych mebli w ich salonach nie jest wysoka... Koniec końców zdecydowaliśmy się na meble pod wymiar, takie jak ja sobie wymyśliłam:) - oczywiście bez przesady! SKorzystaliśmy z nie dużej firmy Meble Na Czas - tak ich mozna w necie odszukać, ale jestem zadowolona. Mamy fajne mebelki, wycenę gratis, można było przedyskutować parę kwestii co do systemów w szafkach, kolorystyki i pokombinować.

10. reklama

Poleć forum