reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ewka oglądała ta trąbe z okna bo akurat nocowała u koleżanki a na Białych mamy rodzine - im podtopiło garaż.

Agnieszka to raczej ta późniejsza godzina bo jeszcze nie wiem o której wstanę. Korzystamy z wakacji i śpimy do której się da :D a że mały zakatarzony to na razie do przedszkola nie chodzi.
 
reklama
Witam dziewczyny ja wczoraj wróciłam z działeczki opalona i odchamiona(4 dni bez neta)ale jakoś mi go nie brakowało;))

Trąba powietrzna nad Bydgoszczą; Białe Błota zalane - 30 czerwca 2011

CZY KTÓRAŚ Z WAS JEST Z TYCH OKOLIC??Aga bodajże Ty jestes z tych okolic?/Masakra,u nas cisz na szczęscie;/

ja blisko bo z błonia- ale tu sie nic bynajmniej nie działo- mój M był w trasce i dzwoni do mnie i dopytuje bo nawet na południu polski o tym trąbili- a ja na to że wszystko oki- aż mu sie wierzyć nie chciało i dopytywał czy aby na pewno w domu jestem heheh:)

a z innej beczki- byłam dziz zrealizowac groupona - chyba za 45zł - mam zrobione pazurki french wszystkie 20 i brewki i powiem wam ,że nawet nawet- ale pani powiedziała ,że więcej w to nie wchodzi , bo dla niej ostało sie chyba 18!!- ale jak kto zainteresowany to polecam babeczke bo ma tanio - chyba dłonie za 20 czy 25 zeta ,a robi naprawde porządnie:)
 
Ostatnia edycja:
madziara - to jak wyjde z salonu zadzwonie:)

traba - nic nie wiem, nic nie slyszalam - u nas cisza ....

Viola - a gdzie ??

a ja wczoraj stluczke zaliczylam... gosc mi przywalil w bok auta ... zaplacil i sie rozeszlismy, ale nerwy mówie Wam - masakra !!
 
Agnieszka najważniejsze że nic sie wam nie stało!

Pada i pada... odechciewa się wszystkiego.... dlaczego pogoda wie kiedy mamy weekendy i robi nam psikusy????
 
Ja mieszkałam kiedyś na Szwederowie ,dzisiaj byłam tam u rodziców i mama mi opowiadała aż w szoku jestem :szok:
Ta imprezka w myślu to super sprawa szkoda tylko że pogoda taka beznadziejna bo nie wiem kiedy ost raz miałam robione jakieś porządne fotki :no:
 
No nie straszcie mnie z tym końcem lata - jeszcze się nie zdążyłam porządnie wygrzać.

W przyszłym tygodniu dziewczyny wyjeżdżają na tydzień i tez bym wolała żeby miały pogodę, potem Ewka na obóz sportowy - nieciekawie jakby ciągle padało. Chociaż w zeszłym roku pamiętam, że miała przeważnie deszczową pogodę.
 
Helloo;)
Iza pomysł super;)
Madziara tak ma byc tylko do 10 lipca potem wracaja upały;)Akurat jak mój bedzie mial urlop;)

Ja czekam na Kasiulke;)
 
reklama
Do góry