reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama

vikiigus

mama VIKTORII i KUBY:)
Od
26 Sierpień 2010
Postów
1 779
Miasto
Bydgoszcz
Odpowiedzi
0
szukam bardzo dobrego stomatologoa, co estetycznie zadba o przedniego ząbka - jak ktos ma pozytywne doświadczenie w temacie- proszę o namiary- moze byc na PW:)
 

Ika202

Zaangażowana w BB
Od
11 Czerwiec 2008
Postów
101
Miasto
Bydgoszcz
Odpowiedzi
0
Szczerze ci powiem że nie pamiętam jak się nazywa ale jest takim grupowym kuca koło innych ma blond włosy ,czarną opaskę na włosach i podpiera brodę ręką to zdjęcie jest nad takim na którym jest jedna Pani w zielonej kurtce .Mam nadzieje że za bardzo nie zamotałam i mnie rozumiesz :-)
A twoje zdjęcie świetne uwielbiam widoczki ,jak byliśmy nad morzem to większość moich fotek to krajobrazy i zachody słońca :-) chciałabym tak umieć robić foteczki ,tylko dużo daje też sprzęt a mój złomek się rozsypał :-(
 

anka-spe

Fanka BB :)
Od
7 Marzec 2011
Postów
238
Miasto
Bydgoszcz
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny. Witajcie po przerwie. Po spotkaniu z Waszym rozbrykanymi pociechami odpuściłam sobie to forum mając w domu małe warzywko. Ale teraz Szymek to już poważny, troche mobilny kawaler i na spotkaniach klubu mam przekonałam się jak dobrze robi mu towarzystwo starszych dzieciaczków, więc postanowiłam do Was wrócić ;)

Iza zazdroszcze wyprawy! Pokochałam góry od pierwszego wejrzenia tak samo jak mąż, ale z małym to za daleko żeby jechać, a sama nie mam na tyle werwy i towarzystwa żeby zorganizować wypad.

Żałuję, że nie dotarłam do Myślęcinka, ale pogoda mnie zniechęciła i przyznam się, że nie bardzo wiedziałam o jaką restaurację chodzi, a widzę że zdjęcia piękne i lokal był świetnie przygotowany dla malców. Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez!!!
 
Od
10 Wrzesień 2009
Postów
1 777
Miasto
Bydgoszcz
Odpowiedzi
0
Szczerze ci powiem że nie pamiętam jak się nazywa ale jest takim grupowym kuca koło innych ma blond włosy ,czarną opaskę na włosach i podpiera brodę ręką to zdjęcie jest nad takim na którym jest jedna Pani w zielonej kurtce .
Bardzo jestem ciekawa co kogo chodzi :-)


Anka-spe witaj i już nie uciekaj od nas!
 
reklama

anka-spe

Fanka BB :)
Od
7 Marzec 2011
Postów
238
Miasto
Bydgoszcz
Odpowiedzi
0
ale świat mały... ta laska była na studniówce mojego brata, pamiętam ze zdjęcia bo świeciła w pierwszej parze na zdjęciu klasowym :p i widać było jak reszta jej zazdrości, a mnie zastanawiało jak kiecka się na niej trzyma :p
 

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry