reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Melanie, 3 Grudzień 2005.

1. FotoIza

FotoIza Fotograf

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    szukam bardzo dobrego stomatologoa, co estetycznie zadba o przedniego ząbka - jak ktos ma pozytywne doświadczenie w temacie- proszę o namiary- moze byc na PW:)

3. reklama
  4. Ika202

Ika202 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Izuś zdjęcia śliczne ,nawet na jednym Pani przedszkolanka ze szkoły moich dzieciaków,moja córa od razu ją wypatrzyła :-D

5. FotoIza

FotoIza Fotograf

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oooooooooooo...... na jakim zdjęciu???? Jaka Pani?

6. FotoIza

FotoIza Fotograf

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. Ika202

Ika202 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze ci powiem że nie pamiętam jak się nazywa ale jest takim grupowym kuca koło innych ma blond włosy ,czarną opaskę na włosach i podpiera brodę ręką to zdjęcie jest nad takim na którym jest jedna Pani w zielonej kurtce .Mam nadzieje że za bardzo nie zamotałam i mnie rozumiesz :-)
    A twoje zdjęcie świetne uwielbiam widoczki ,jak byliśmy nad morzem to większość moich fotek to krajobrazy i zachody słońca :-) chciałabym tak umieć robić foteczki ,tylko dużo daje też sprzęt a mój złomek się rozsypał :-(

8. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny. Witajcie po przerwie. Po spotkaniu z Waszym rozbrykanymi pociechami odpuściłam sobie to forum mając w domu małe warzywko. Ale teraz Szymek to już poważny, troche mobilny kawaler i na spotkaniach klubu mam przekonałam się jak dobrze robi mu towarzystwo starszych dzieciaczków, więc postanowiłam do Was wrócić ;)

Iza zazdroszcze wyprawy! Pokochałam góry od pierwszego wejrzenia tak samo jak mąż, ale z małym to za daleko żeby jechać, a sama nie mam na tyle werwy i towarzystwa żeby zorganizować wypad.

Żałuję, że nie dotarłam do Myślęcinka, ale pogoda mnie zniechęciła i przyznam się, że nie bardzo wiedziałam o jaką restaurację chodzi, a widzę że zdjęcia piękne i lokal był świetnie przygotowany dla malców. Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez!!!

9. FotoIza

FotoIza Fotograf

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo jestem ciekawa co kogo chodzi :-)

Anka-spe witaj i już nie uciekaj od nas!

10. reklama
  11. AgnieszkaJ

AgnieszkaJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    lenka+prwie+9+060.jpg
    ta dziewczyne kojarzę ze szkoly. jest modelka... zazdrosze figury po porodzie:) hehe
    swiat jest maly

12. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ale świat mały... ta laska była na studniówce mojego brata, pamiętam ze zdjęcia bo świeciła w pierwszej parze na zdjęciu klasowym :p i widać było jak reszta jej zazdrości, a mnie zastanawiało jak kiecka się na niej trzyma :p

Poleć forum