reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Udanego wypoczynku Wszystkim bo chyba forumki wszystkie się wczasuja i czasu na pisanie nie mają :tak: Ja jeszcze tydzień do pracy i wolne, pogoda mam nadzieje sie poprawi i upaliki wrócą bo tęsknie :-)
 
Hej dziewczyny!

Melduje sie po 3tyg spedzonych na dzialce...musialam dzisaj wrocic,kupa prania,jutro zakupy i kilka spraw do zalatwienia,potem pakowanko a w sobote rano kolejny wyjazd tym razem nad jeziorko:)))...
Tak to wsio ok...lete nadrobic wasze posty;)...

Witam nowe mamy:)))

Pozdrawiam;*
 
reklama
Czesć dziewczyny. Goszczę tu 1 raz. Poznaje dopiero forum. Jestem w 10 tygodniu ciąży. Czy któras z Was prowadzi ciążę u dr Wasilewskiego?
 
Do góry