reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witajcie, ładnie to się ze starej koleżanki śmiać :-D nie dowidzi, nie dosłyszy to takie skutki, heheheh....


Karolcia ogromne Gratulację i więcej takich wygranych !!!

Dla rozluźnionych duzo zdrówka!!!!

Wieje strasznie, nie zamknęłam dobrze okna i z trzaskiem się otworzyła tak że prawie ze strachu mnie rozluźniło ;-)

Moja pipka tez nie miala ochoty wyjść i siedziała 8 dni po terminie, a wszyscy mówili że będzie chłopiec bo oni tacy mało spieszący się są :-)
 
Olka Ty jeszcze w dwupaku? No cóż uparta jak prawdziwa kobieta! He he Postawi na swoim.

Kasia a sprawdź na gumtree albo na tablicy może ktoś oddać chce albo jeszcze jest coś takiego jak graty z chaty.
 
Witam z kawką.
Olka widzę jeszcze się kula hi hi
Kasia jak U Was? I znalazłaś kibelek?:-p

Plecy w końcu odpuszczają uf. Zaczynam jakoś funkcjonować. Dam radę chyba odkurzyć wykładziny dzisiaj w chałupie. Od niedzieli leżą odłogiem a pies się sypie, także tragedia jest na podłodze.
 
Hej!

Mati jeszcze steka,dwa razy w nocy zwymiotowal,jutro juz powinno byc duzo lepiej.Ja juz lepiej,kibla nie znalazłam;/

Arabella,niee w sobote ja na dzialke spadam to moge Wam jedynie pomachac:p

Karola,obys juz calkiem doszla formy ...tak,tak,moj tez sie sypie;/
 
Ostatnia edycja:
U nas tez sobota odpada bo w niedziele przyjęcie :tak: więc gorący okres akurat mamy! Ciepłe weekendy ogólnie zawsze zajęte przez rodzinkę u nas :cool2:

Zmarzłam z rana, chyba więc chłodniej niż wczoraj była, nie wiem co ubrać w niedziele bo w kościele strasznie zimno a ja mam żakiet z 3/4 rękawem :-( dziecku zakupiłam podkoszulkę z długim i pelerynkę więc chyba da radę!

Zdrówka dla Matiego!!!
 
reklama
Bo dzisiaj chlodniej w ogolnie chyba,nie wiem nie bylam ale czesalam psa na balkonie,w pol cieniu i nie powiem zeby bylo mi cieplo...

Iza to juz faktycznie...niedziela ma byc ladna takze jedynie ten kosciol;/ a na ktora macie??
 
Do góry