reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Masakrejszyn!!! Ktora to zamowila taki upal hee ;P??!!

Sie wkurzylam bo u gina wycofali moje tabsy i nie dosc ze musze zmienic to jeszcze cena wysoka echh;/..

Gotuje fasolke i sie ugotowac cos nie moze...pedzona czy jak,ciagle twarda;/.

Zycze Wam milego!...ja zara spadam,bede chyba w poniedzialek wieczorkiem;)
 
reklama
Widziałąm w jakiś wiadomościach - ten gość sam w sobie wyglądał jak mafiozo, ale oczywiście żal, bo człowiek faktycznie młody - okropne jak ludzie umierają w takim wieku...


a upał - nieziemski- Viki dziś balkonowałą - basen i namiot i była mega zachwycona - a ja - reszta okien - w szoku jestem, bo dosłownie je wyszorowałam - a czym bardziej czyściłam, tym więcej dostrzegałam mankamentów- nawet chciałam sięgnąć po sczoteczkę do zębów- ale myślę sobie- to uż przesada:)

a mój syn był dziś na 400km wycieczce rowerowej !!! - qrde- trochę mi się nie podob , bo wrócił taki spalony na twarzy- że ja nie pomyślalam, żeby sie przed słońcem zabezpieczył...ciekawe czy jutro da radę iść do szkoły:)

no i co z tym spotkankiem ? - Aga - daj znać kiedy robisz imprezkę działkową i jeśli możemy- chętnie wpadniemy:)

A póki co - wybieramy się jutro z kumpelą do myślęcinka - pewnie tak 16-17 najwcześniej - i mamy zamiar grillować - czyli ta polana obok stoku narciarskiego - jak kto ma ochotę się przyłączyć - to zapraszam serdecznie:)
 
hello - ja dwa dni na dzialce bo w mieszkaniu skwar... dzisiaj zjechalam bo juteo z rana lecimy do Torunia :)
Viola - chyba 40 km ?? tak za 2 tygodnie jak mi trawa urosnie :)
 
Też mnie te 400km zastanawia :tak: my po 3 dniach od zakupu rowerów zrobiliśmy 24km i nie było źle, wczoraj tylko 15 km ale planujemy zwiększać ilość tak nas to wciągło :-D
 
Witam, noc tez miałam dzis straszną, nawet nogi z pod kołderki puchowej wysunęłam;-) i już myślałam, że będzie padać bo burza była, ale gdzieś dalej i do nas nie zawitała :-(
Aktualna pogoda mi oczywiście pasuje, bardzo :)
 
Ja też w nocy spać nie mogłam, pczlapałam do salonu bo tam chłodniej ale meczyłam się 40 min w końcu wróciłam do sypialni i tak się męczyłam do 6. Mąż w akcie desperacji wczoraj stwierdził, że kupuje klimatyzator ;-)

Dzisiaj zmykam na działkę, więc trochę odetchnę mam nadzieję.
 
reklama
Do góry