reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga - a gdzie na jogę chodzisz? -

ja na jogowym spotkaniu dosłownie się wyjogowałam - i coś naciągnęłam - tak mnie coś starsznie zabolało w boku -miałam wrażenie, że coś mi pękło - akurat z matką przez telefon rozmawiałam i przyzam, że w pierwszej chwili pomyslalam, że mam zawał:) - matka mnie uspokoiła i teraz zastanawiam się czy nie za bardzo, bo nie poszłam z tym do lekarza, a ciągle pobolewa - nie wiem czy czegoś nie naruszyłam :(((...ale już na szczęście lepiej - nie wiem czy panikować, czy czekać aż się zregeneruje samo- choć z drugiej strony nie mam pewności że to od przeciągnięcia:)... jak zwykle- olewam, takam już:)

oczywiście jogę polecam - ale lepiej nieforsować jak się dawno nie ćwiczyło- ale wiadomo - psychologia tłumu:)))


Iza- ja też zapisałam Viki na taniec - poszłam z nią naet na hip-hop jak Pani zobaczyła jej umiejętności skoczno-taneczne - ale okazało się, że to nie jej działka- "nie taka piosenka";) ...za to w standardach - zaczyna dawać radę - w domu ostatnio ćwiczy krok sambowy - nie wiem czy ćwiczyli, czy sama gdzieś podłapała- ale jestem pod wrażeniem- tak, tak - chwalę się:)))


a gdzie te salsowe wyczyny Krolci- bo szukam wstecz i nie mogę znaleźć:( ...cyba, że to chodzi o rękodzieło- ale też nie widzę - a lubię podziwiać cudze umiejętności, bo własnych brak:))))

pozdrawiam:)
 
reklama
Hejka;-)
Zimno mi jakoś. Choć pogoda dopisała trzeba przyznać! Zaraz z rana pranie zastawiłam, żeby wykorzystać i na dworze pranie przedmuchać. Pewnie będzie jeszcze wilgotne, ale tyle to doschnie w domu w moment.

Zakopałam się w druty. Muszę przyznać, ze robienie szalika to rzmudna sprawa. Żadnego dodawania oczek, czy zdejmowania, żadnych przekładań, tylko prawe oczka lewe oczka nuuuda:-p:-D

Kasia zdrówka!
 
tylko prawe oczka lewe oczka nuuuda:-p:-D

Podziwiam :) Jak można to poproszę czapkę z dużym pomponikiem :-p
Dziś zakupiłam dla dziecka 2 pary rękawiczek, bo zima ma być sroga :)

Ja wcale nie widziałam córci w Hip Hopie ale wczoraj jak wróciła i pokazała z koleżanką to tez się pochwalę bo była lepsza ( koleżanka zapomniała kroków) :-) Ale i tak twierdzę, że muzyka dziwna i jak dla mnie mało taneczna :cool2:

Zdrówka dla chorowitków!!!
 
Hej!

Ja w koncu wyspana :) tak mi sie dobrze spala a tu budzik z rana bo Wi na 8 :/...

Wczoraj zaliczylam mojego dentyste,ulga taka ufffff,na pierwszy rzut oka mowi ze ok a jak zaczal pukac to sie okazalo ze dwojka martwa z ropa,zatrul,dal na rtg i w poniedzialek kolejna wizyta...az mi sie zyc chce :)!!!

Wike zapisalam na tance sa u nas w szkole dwa razy w tyg CT.GABI chciala do Bailamosu ale nie dosc ze drogo to i daleko...

Ja od pazdziernika znowu fitnessowac sie bede :D
 
a ja byłam u fryzjera Pani mi zrobiła taka krzywdę, że nic tylko usiąść i płakać !!!! A w niedziele chrzest naszej Panny!!Wrrrr
 
Hej!

Widze cisza znowu nastała....;(

Ja tam po weekendzie?? My wczoraj zaliczylismy imprezke,z dziecmi wiec za dlugo nie siedzielismy ;) a dzisiaj pojechali moi na urodziny do kuzyna a ja samaaaaa aaaaa az mnie glowa rozbolala od tej ciszy :/

Kur...Olka co Ci zrobili?? Bym zabila!!!!!!!! Jak tam chrzciny??
 
Week się kończy. Ciężko było. Sama z dzieciakami 24 godziny. W głowę idzie dostać:baffled:.

No i wełna mi się skończyła:wściekła/y:. Grrr, myślałam, że wystarczy. Już zamówiłam przez neta, bo w sklepie wczoraj nie mieli odpowiedniego koloru. Skończyłabym dzisiaj a tak muszę czekać na przesyłkę. Pewnie dopiero we wtorek będzie.:confused2:

Mam kolejne zamówienie. Także kolejne parę groszy wpadnie. Lepsze to niż nic.
 
Chrzest super wszystko się udało, Weronisia w kościele grzeczna jak aniołek :-) impreza też udana :-) Włosy sobie jakoś zaczesałam na boczek i nawet tak źle nie było. Krolcia a myślałaś może żeby na fb sie ujawnić szerzej ze swoimi zdolnościami?
 
reklama
Zimno....
Fajna pogoda w sobotę była, więc odwiedziliśmy Festyn w Biskupinie. Dziecko wróciło z koralikami i wisiorkami własnoręcznie robionymi.

Olka fajnie, że wszystko się udało i włoski dałas radę zaczesać... pozostaje nam czekać na relację :-)

Dziecko od kilku dni znosi kasztany do domu i ma już ich dobre kilka kilo :szok: a jutro znowu ma zamiar iść na łowy :-p
 
Do góry