reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Brrr...zimnicy ciag dalszy :/...

Iza tylko sie cieszyc haha my musimy chodzic na Lesne zeby kasztany nazbierac a beda wolac za miesiac w szkole.

Olka super ze wszystko ok :) czekamy na foto ;)

Wczoraj zaliczylam znowu dentyste,juz coraz lepiej,jeszcze jedna wizyta w poniedzialek i go juz zamknie ufff...z Wiki umowilam sie na 2 pazdziernika do innego zebologa na nfz zobaczymy jak tam bedzie...
 
reklama
Hej dziewczyny....

Kasiulka jak potrzebne to chętnie odstąpię z kilogram kasztanów :-p


Karolcia..... zatkało mnie jakie pyszności robisz!!!!!!!!!!!!!!!!! Palce mnie przeraziły w pierwszej chwili, a potem zaniemówiłam z wrażenia :-) Od wczoraj patrzę na szynkę i zastanawiam się co z niej zrobić.... i w końcu ją piekę w piekarniku taki ze mnie kucharzyna marny. Gdzie mogę podziwiać Twoje cudeńka????? To co robisz z kurczakiem to dla mnie kosmos :cool2: ide dalej podziwiać!!!
 
DSC04116.jpgDSC04363.jpgDSC04279.jpgDSC04230.jpg Krótka relacja z imprezy :-)
 

Załączniki

  • DSC04116.jpg
    DSC04116.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC04230.jpg
    DSC04230.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC04279.jpg
    DSC04279.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC04363.jpg
    DSC04363.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 31
Witam
Olka widziałam już na fb mała przesłodka jest!:tak: A z włosami co nie tak? Dobrze wyglądasz.

Moje dziecię na szczęście nie ma gdzie kasztanów zbierać he he. Jest tylko to trochę w domu, co babcia zebrała dla wnuczków.:-D


Kasia to szybkiego i skutecznego wyleczenia ząbka życzę. Ja też bym musiała pójść. Mam kilka do zrobienia, ale kasy brak póki co, a nie pozwolę się dotknąć byle komu. Raz już mi zęby spierdzielili.:wściekła/y:

Iza a mówisz o tym jedzeniu z fb? To zapraszam tutaj BaBy w kuchni to na potrzeby tego bloga więcej niż zwykle gotuję:tak::-D he he. Tutaj pichci 17 dziewczyn. Znamy się wszystkie stąd, z BabyBoom stąd też nazwa BaBy tak przekornie:-D... Poznałyśmy się jako grudniówki 2010. I tak caaaały czas sobie piszemy od czasu ciąży. W przyszłym roku będzie 4 lata już, fajnie się jakoś zebrałyśmy i dogadujemy. Teraz już na zamkniętej grupie.

Na blogu przepisy ode mnie też są podpisane nickiem Krolcia.:tak:

I wełny nadal nie ma. Za to zadzwoniła kobieta, ze im się przesyłki opóźniły i dzisiaj dopiero wyszła ta dla mnie. Jest więc szansa, że jutro będzie. Iza także komplecik jeszcze nie skończony.:-(
 
Karolcia... komplecikiem się nie martw jeszcze ciepło ;-)

Bloga zapisałam, wieczorkiem będę podziwiać :tak: Nie mam chyba Cię w znajomych na FB bo tam jedzenia nie widziałam. Znalazłam jej w Twoim albumie Picasa :cool2:
 
Witam
Dzisiaj miałam pierwszy dzień pracy.
Załapałam raczej fuchę, niż pracę, no ale nowe doświadczenie się przyda. Wróciłam padnięta. Człowiek tyle czasu w domu siedział, że nie przywykł, do takiego trybu.
 
reklama
Do góry