reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka...Ja z racji duzego nadmiaru wolnego czasu stawiam na robota Sylwie hehe.

Dzieki dziewczyny za gratki dla Tymka.

Gosia a no rosną starzeja sie a ja wiecznie młoda...mam nadzieje że wyrosną na ludzi;))

Wronka mi tez by sie dieta przydała...7 kg minimum zgubic ale wiadomo szybciej gubi sie wiecej kg bo człowiek sie bardziej mobilizuje..

My z Kaśką nie bawem zaczynamy "męczarnie" w Fit Maxie i mam nadzieje ze wypocimy kilogramy;))

Dziewczyny jakbyscie słyszałay ze ktos szuka małego taniego pelnoletniego autka...zadbanego niezawodnego ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anka niestety benzyna ...Nissan Almera 96 rok.
Wszystko sprawne powymieniane przez mechanika ...nigdy sie nam nie popsuł.Zal sprzedawac ale mamy inne a ten stoi bez sensu a placic trzeba.
 
Witam
Sorki, że się nie odniosę, ale jestem tak zabiegana, że szok. Masakra, na nic czasu nie mam. Doczytałam tylko co u Was.

Iza komplecik w końcu skończyłam dłubać. Sorki, że tak długo:sorry2:. Teraz tylko połączyć wszystkie części ze sobą.
 
dokladnie chodzi o thermomixa - polecam bo to zarąbista sprawa...

dzisiaj sie zachwycam kubusiem domowej roboty , chlopaki pija i pija i konca nie widac :p zrobilam rodzicom likier jajeczny - zachwyceni hihihi
3 dnien pizza na obiad:p babeczki i serniczek .... najchetniej bym z domu nie wyszla....

a jaka kaaaaaaaaaaaaaaaaaawa .... rewelacja !!!!

jakbyscie chcialy zobaczyc thermo w akcji to piszcie do Anki (anka-spe) sie babka zna :p

ja dzisiaj po jodze jakas obolala , wyjatkowo sie przeforsowalam ;(
 
Zimno.... a nie mogę jeszcze czapeczki założyć bo powiedzą, że dziwaczka jestem ;-)

Może i taki robocik fajna sprawa ale nawet nie sprawdzam jeśli cena powala :tak:

Karolinka bardzo się cieszę, więc poproszę odpowiednie dane na privka !!!
 
reklama
wow jaki tu się ruch zrobił :-) Fajna sprawa takie urządzenie moje dwie ręce to same mało potrafią !! My ostatnio zakupiliśmy wyciskarkę do soków i też zadowoleni jesteśmy :-) Nasza gwiazda zaliczyła już basen i nie płakała :-) tatuś z nią pływał bo ja bym nie dała rady jej zanurzyć pod wodę, tylko sobie siedziałam patrzyłam i krzyczałam Waldek tylko jej krzywdy nie zrób, nie rób jej tak itd.....!!! taka wariatka jestem :-)
 
Do góry