reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
No wlasnie dziewczyny czas wracać do normalności. Napiszcie co tam u was? Moje chłopaki juz oba chodzą do szkoły i muszę przyznać ze to niezły hardcore. Ja sama tez od października zaczynam podyplomówek a oprócz tego mamy w domu szczeniaka wiec dzieje sie
 
U nas chorobowo...jak to na wrzesien przystalo-standard....
Moja dwojka tez do szkoly ;-) z tym ze Mati chodzi jeden tydzien z drugi jest chory i tak jak narazie na zmiane :no:
Wika od dwoch tygodni lekko przeziebiona a w poniedzialek sie obudzila i cale usta w ogrochach ehhh

A tak poza tym to dzien za dniem sie toczy...patrzec tylko kiedy bedzie kwiecien,maj hehe

Muszka zazdroszcze szczeniaka,rasowiec czy kundelek?? :-)
 
Rasowiec o wyglądzie kundelka [emoji12] Oj Kasiulka co dzieciaczki tak chorują w końcu jeszcze piękna pogoda. Zdrówka. Czekamy na więcej mam [emoji51]
 
Wraz z końcem wakacji zapraszamy do nas wszystkie maluszki na regularne sobotnie spotkania z cyklu "FIGLE - MIGLE"

24 października o godzinie 10:30 zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat wraz z rodzicami na drugie zajęcia z cyklu "FIGLE - MIGLE". Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, pobudzają i wspierają ruchowy, poznawczy, emocjonalny i społeczny rozwój dziecka. Ich nadrzędnym celem jest adaptacja maluszka do przedszkolnej rzeczywistości w towarzystwie rodzica, a więc z zachowaniem najważniejszej potrzeby - potrzeby bezpieczeństwa. Spotkania prowadzone są wg. autorskich scenariuszy w oparciu o wiedzę z psychologi rozwojowej dziecka oraz pedagogiki zabawy. W trakcie zajęć jest czas na zabawę swobodną jak i zorganizowane aktywności : umysłową, muzyczno-ruchową, językową i plastyczną. Z każdych zajęć dziecko wychodzi z własnoręcznie wykonaną pamiątką i z ochotą na kolejne spotkanie! ZAPRASZAMY!


Koszt zajęć to symboliczne 5,00 zł od dziecka, płatne gotówką w dniu zajęć. Zapisy na zajęcia odbywają się drogą telefoniczną pod numerami: 609 777 827 lub 511 996 499 oraz mailowo pod adresem: biuro@czardzieci.pl W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz nazwisko i numer telefonu rodzica dokonującego zgłoszenia.

ZAPRASZAMY!
PRZEDSZKOLE "CZAR DZIECI"
UL. ŚLĄSKA 10/11
BYDGOSZCZ
CZAR DZIECI - Aktualności
DSCN1376.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1376.jpg
    DSCN1376.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Do góry