reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Moja koleżanka jest bardzo zadowolona bo ta lekarka konkretnie i szybko zadziałała. Zleciła odpowiednie badania, zapisała leki i po dwóch miesiącach bach, jest ciąża. Wcześniej chodziła do innego i ten kazał po prostu próbować do skutku. U niej okazało się tsh za wysokie.
A Ty robiłaś już jakieś badania?
 
reklama
Tak, zrobiłam bardzo dużo badań...na tarczycę leczę się już ponad 3 lata i w obydwu przypadkach nie ona zawiniła. U mnie problemem jest immunologia i problemy z zakrzepicą. Ja nie miałam nigdy problemu z zajściem, utrzymanie ciąży to problem, a właściwie to że one obumierają, że organizm mój je zabijał to był problem.
 
Rozumiem. Bardzo mi przykro że masz taki problem. :( Pocieszające jest to że masz już córeczkę. Naprawdę trzymam mocno za Ciebie kciuki!

Ja to czasem, jak jestem już mocno zmęczona, patrzę na małżeństwa bez dzieci i trochę im zazdroszczę: tego czasu wolnego, ciszy, spokoju... Ale zaraz potem myślę sobie że nie wiadomo jak to z ich perspektywy wygląda. Może oni cierpią bo na przykład nie mogą mieć dzieci. I wtedy przypominam sobie że moje dzieci to mój sens i największa radość. :)
 
Ale Bydgoszcz ucichła:(

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Ja też zaglądam...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji4]

U mnie roznie bywa z czasem i z pisaniem na forum , w pierwszej ciazy- w sumie 10 lat temu tez bylam na babyboomie ( w grupie razniej[emoji4]) ale teraz to nie nadazam na dziewczynami haha no coz starosc nie radosc.

Piszcie dziewczyny, piszcie zebym tu tez nie mogla ogarnac [emoji6]

f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
Do góry