reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja też byłam na BabyBoom ale 7 lat temu :) oczywiście teraz jest mniej czasu ale aplikacja na telefonie jest świetnym wynalazkiem.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
reklama
No dokladnie, teraz jakbym miala komputer za kazdym razem odpalac [emoji32]dawno bym przepadla [emoji6]aparat, budzik, tel, wszystkie komunikatory, aplikacje , latarka haha bez tel jak bez reki[emoji30]
Morela a gdzie rodzilas swoja corcie??


f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
Rodziłam w Dwójce - bardzo zadowolona z opieki byłam choć to ciężki poród był. Rodziłam na łóżku porodowym 13h i mam nadzieję, że teraz pójdzie lżej [emoji14]

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Gabis ja niestety tez nie pomoge, ani lekarza ani poloznej nie mialam z dwojki, a szpital mam blisko wiec sie nie zastanawiam[emoji6]

f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
Dzis ide awaryjnie do lekarki z miejskiego do dr Wasiuty na Gdanska (moja lekarka zlamala noge a gdzies malucha podejrzec trzeba czy dobrze sie sprawuje)

f2w3rjjglpt9ysc9.png
 
reklama
Moją ciążę prowadzi gin który pracuje w Miejskim, ale tym razem chce żebym rodziła naturalnie (pierwszy poród CC) i wiadomo że wazniejsza dobra położna bo trafić z porodem na dyżur swojego gina raczej graniczy z cudem.
Ja mam termin na 16.05. Muszę się streszczać.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry