reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Moją ciążę prowadzi gin który pracuje w Miejskim, ale tym razem chce żebym rodziła naturalnie (pierwszy poród CC) i wiadomo że wazniejsza dobra położna bo trafić z porodem na dyżur swojego gina raczej graniczy z cudem.
Ja mam termin na 16.05. Muszę się streszczać.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja polożnej nie szukam. Pierwszy przeżyłam bez swojej położnej i 3 zmiany się przewinęły na moim porodzie.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
reklama
Witajcie Mamy i przyszłe Mamy Bydgoszczanki :) Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. Doradźcie mi dobrego ginekologa najlepiej na NFZ bądź prywatnie ale nie drogiego, który dobrze poprowadził by moją ciążę.
 
Ja chodzę prywatnie do dr Hęsiaka ) tez jest to moja pierwsza ciaza) ale bardzo dobre opinie ma tez dr Skórczewski (kiedyś z tego co czytałam przyjmował też na NFZ nie wiem czy nadal).
Na pewno odradzam Bogdana Michalaka bo zachęcona pozytywnymi opiniami na znany lekarz.pl się do niego przeszłam i mogę śmiało powiedzieć ze większego buraka w życiu nie spotkalam.
Napisz na kogo się zdecydujesz :) zdrówka :)
 
reklama
Do góry