reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
goniu, w sumie chodzilo mi o dlugie spodeny no ale moze sie skusze... ;) musialabym je najpierw zobaczyc. jak sie odezwac do ciebie na privie bo ja na forum to sie tak srednio znam, poczatkujaca jestem ::)
 
Kropla ja swoje spodnie kupowalam na Sniadeckich, ale nastepnym razem poszlabym tam przymierzyc a zamowilabym przez net w sklepie internetowym byly takie same o ponad 50 zl tansze nawet doliczajac koszty przesylki.

a tak sie zdjeciowo zrobila to kilka zdjec mojego Tuffika wkleję:

Nie uciekaj


Dorwałam w swoje łapki



Zdobyłam i ośliniłam


Daj pyska


Jemy kulturalnie :)

Mama karmiąca
 
Bardzo fajne foteczki, wszystkie dzieciaczki slicze no i mamusie tez niczego sobie ;)

Aska przecież ty niedawno rodziłaś a tu już Majka marchewkę wcina. SZOK :o ::) !!! Jak ten czas leci.

A co do ciązowych fatałaszków ja również polecam sklep na pomorskiej ale......tylko w celach przymiarki rozmiaru i fasonu. Ciuszki można kupić (zapamiętaj firmę i model) w firmowych sklepach internetowych lub na allegro (te sklepy czesto tak sprzedają np. 9fashion). Na prawdę wychodzi z 50-60 zł taniej.

pozdróweczki
 
Dziewczyny super fotki:)
Asioczek widzę, że Majka ma krzesełko, czy mogłabyś zdradzić jakiej firmy i czy jesteś zadowolona, bo my zamierzamy kupić Jędrusiowi, ale jest taki duży wybór, że ciężko nam się zdecydować które. Takie same dylematy mamy odnośnie fotelika, więc jakby któras z was miała jakieś sugestie będę wdzięczna.
Jeszcze jedno, jak wstawiacie zdjęcia, bo mi się udaje tylko pojedynczo a chciałabym parę od razu.
 
milo tak sobie popatrzec na te usmiechniete buzki:) dzieciaczki przeslodkie...az sie chce nastepnego:)
ja dzisiaj mam kolejny egzamin na prawko...dopiero drugi ale pewnie nie ostatni...trzymajcie kciuki:)
 
reklama
JJ oj dzieciaczki rosną, co chwila kolejne ciuszki odkładam dla następnego brzdaca w rodzinie. I coraz ciezsze jest moje szczescie. ostatnio zrzucalam filmy z kamery na plytki i dopiero widac roznice. Az sie nie chce wierzyc, ze jeszcze 5mieisecy temu Maja kopala mnie od srodka.

Olka nasze krzeselko to BabyOno jak na nasze potrzeby wystarczajace. Sa z wiekszymi bajerami, ale czy mi sa az tak do szczescia potrzebne to nie wiem. Na zywo mozna je obejrzec w sklepie na Fordonskiej, a na allegro o 100zl prawie taniej.
Dla mnie istotne bylo obnizanie krzeselka do poziomu lawy, bo my normalny stol tylko w kuchni mamy a obiady w domu czesto wlasnie przy nizszej lawie jadamy i w przyszlosci Maja tez do tego poziomu powinna byc obnizona. Oparcie mozna odchylic do tylu co jest fajne dla malucha, ktory jeszcze nie siedzi. Teraz obiady Maj wciaga w pozycji półleżącej. Jedna uwaga kąt pomiędzy oparciem a siedziskiem jest stały. jak przechylam oparcie to nogi troche do gory ida - nie zauwazylam tego wczesniej ale i tak jest ok.

http://www.allegro.pl/item118005659_krzeselka_babyono_krzeselko_wysylka_19_zl.html
 
Do góry