soppana
Fanka BB :)
Dzień dobry,
no własnie zaponniałamn o Pepco
tam ostatnio jest jakby więcej ciuszków dla dzieci, pamiętam że w zeszłym roku były kombinezony coś koło 40zł
To prwada w rosmanie są tanie jedzonka dla dzieci, w porównaniu z acpolem to jest nawet 30-40 gr na sztuce a jak ja kupuje zawsze hurtem (10 szt) to widać różnicę
Trzymaj się Renifer, żeby maluszek jeszcze podrósł i nabrał wszystkich witaminek i minerałów do życia po drugiej stronie brzuszka:-)
Agnes strasznie mi szkoda Igorka, ale lepiej ze to wykryli i i wyleczą, bo ile jest przypadków że pediatra nic nie zauważa a po kilku latach jest za późno.
My jak byliśmy w intercorze na usg bioderek to pani doktor kazała kłaść małego na brzuchu a on nie chce:-( robiliśmy też masaż stóp zeby nie stawiał do srodka i już ma prościutkie
Rybcia ja też mam blisko do biedronki i do pepco:-) ale do rosmana chodze na gdańską bo bliżej
no własnie zaponniałamn o Pepco
To prwada w rosmanie są tanie jedzonka dla dzieci, w porównaniu z acpolem to jest nawet 30-40 gr na sztuce a jak ja kupuje zawsze hurtem (10 szt) to widać różnicę
Trzymaj się Renifer, żeby maluszek jeszcze podrósł i nabrał wszystkich witaminek i minerałów do życia po drugiej stronie brzuszka:-)
Agnes strasznie mi szkoda Igorka, ale lepiej ze to wykryli i i wyleczą, bo ile jest przypadków że pediatra nic nie zauważa a po kilku latach jest za późno.
My jak byliśmy w intercorze na usg bioderek to pani doktor kazała kłaść małego na brzuchu a on nie chce:-( robiliśmy też masaż stóp zeby nie stawiał do srodka i już ma prościutkie
Rybcia ja też mam blisko do biedronki i do pepco:-) ale do rosmana chodze na gdańską bo bliżej
Mają do niego dostęp stare znajome, które najpierw udzielały się tu, a potem został utworzony wątek zamkniety, zanim Wy zaczęłyście się tu udzielać.




