reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dobrze jak szkoła ma gimnazjum, u nas jutro już nauka !

Sprawdzałam wczoraj wieczorem i przepowiadali burze w Bydzi około 14stej i udało się choć Fordon ona minęła i była tylko słyszana :-)
 
reklama
Aga takie prognozy dalekie to są obarczone ogromnym błędem. Znając nasz klimat to pewnie i burze i deszcze będą. Ale np wczoraj na bartodziejach powróciło a w tym samym czasie na osowej było oderwanie chmury
 
Hej!

Wczoraj caly dzien sie logowalam ale pisac nie moglam :/...ja zasmarkana i kaszel :no: kurde w nocy do 2 myslalam ze pluca wypluje a potem do rana jak reka odjał...chcialam jechac spac na dzialke ale widze ze pogoda na jutr i niedz. sie troche popsula :-( noo zobaczymy...
 
Wróciłam :-) Os Świąt jakoś tak jeszcze zamieszanie. Jeszcze na kilka dni babcia przyjechała poprzestawiać nam trochę oczywiście tak żeby było nam wygodniej hahah :-)
Jest jeden pozytyw w końcu uwolnię się haha w przyszłym tygodniu będzie auto hurraa :-)

Salinka czy to możliwe, że widziałam Cię w piątek przy polo w Osielsku?
 
Dziewczyny w zwiazku z tym ze jest coraz cieplej proponuje spotkanie na swiezym powietrzu po dlugim weekendzie. Co wy na to? Moze gromadne wyjscie do zoo albo na jakis fajny plac zabaw.albo wogole bez dzieci
 
Ogłoszenia parafialne : :p
1. 6 maja o 15:00 na wyspie młyńsiej będzie piknik rodzinny i nagranie programu kulinarnego "jedź i jedz"
2. 11 maja o 16:00 robie spotkanko mamowe u siebie na działce i serdecznie Was zapraszam, jest plac zabaw to sie dzieci pobawią :)
zrobimy sobie grilla i pogadamy :)
Oczywiście jesli tylko pogoda nam dopisze :)
 
Witam

Przeżyłam tydzień z chłopem he he. Nie zagryźliśmy się w każdym bądź razie ale niewiele brakowało. Jednak jak tak cały czas go nie ma to potem problem, żeby się dotrzeć jak jest na dłużej. Człowiek ma już swój rytm dnia a tu taki łazi, snuje się po domu i we wszystko nos wpycha. No ale daliśmy radę.


Dzisiaj latałam jeszcze po instytucjach odpowiednich, żeby dowiedzieć się jak z naszym wnioskiem o mieszkanie sprawa wygląda, no i jeszcze nie wiadomo:wściekła/y:. Jedni maja czas na odpowiedź 30 dni, drudzy mają czas 30 dni! Normalnie państwo w państwie!!!!!! Wszelkie urzędnicze pisma muszą mieć odpowiedź wedle prawa w przeciągu 14 dni, tylko wojsko może się rządzić innymi prawami. Sobie zrobili 30 dni i wio!:crazy::crazy::crazy: Ech szkoda słów.


Chętnie bym się na takie spotkanie wybrała ale bez dzieci a przynajmniej bez Daniela, bo łobuz się z niego ostatnio taki zrobił, ze słów mi brak. Jakiś skok rozwojowy przechodzi czy jak ale do czerwoności mnie normalnie rozgrzewają jego fochy! A w głowie przelatuje myśl: wstrząchnę nim zaraz! Tak na przebudzenie! Grrrrrr!!!!:wściekła/y::crazy:


Kasia zdrówka!

Prognozę pogody to ja lubię oglądać tu Bydgoszcz Weather Forecast and Conditions - weather.com ale to też góra do 14 dni
 
reklama
Adas czasami tez mnie wpienia maksymalnie ;)

ja dzisiaj pozazdroscilam Kasi i jej wypadu na dzialeczke i tez pojechalam :p ale zamiast wypoczywac orałam hehe ale sie ciesze bo 60% dzialki i domku wyglada juz przyzwoicie, jutro reszta :p hehe
 
Do góry