reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej dziewczyny! Co prawda nie jestem z samej bydgoszczy a z okolic Inowroclawia. Jednak ciezko poznac tu mamusiemz Ina, jakos chyba nas malo. Do bydgoszczy mam ok 35km. Moze moglabym do Was dolaczyc? Czy wszystkie z Was maja juz male brzdace czy moze ktores dopiero sie spodziewaja tak jak ja? Mama zostane w styczniu 2015 i juz doczekac sie nie moge ;-)
 
reklama
Witam! Krolcia nie zazdroszczę braku dokumentów ja też panikara straszna jestem. Jak nie mam i nie wiem to ok, ale jak już wiem to normalnie stres na maxa. U nas przygotowania do szkoły. Napisze więcej z domu bo teraz to z tel klikam
 
Krolcia, mnie też ostatnio mąż załatwił na cacy. Zabrałam się za sprzątanie i zabrakło mi płynu do mycia okien i podłogi. Wzięłam portmonetkę i szybko do Rossmanna podjechałam. Po drodze kupiłam tylko lody w Biedronce i do domu. Zajęło mi to z 15 min. Wracam, a chałupa zamknięta, chłop wyjechał do znajomych na weekend. Klucze i moja komórka w domu.

Witaj agulqa_b!
 
Agulqa witaj!

Arabella he he a to dooooobrze Cie chłop załatwił!:-D Chyba bym nogi przy samej doopie urwała normalnie!!!

Gdyby nie fakt, ze tu na Gdańskiej często są jakieś kontrole, to może i bym się puściła w razie potrzeby choć na leśne, ale za często tutaj zatrzymują choćby na głupi pomiar alkoholu. Już mi się zdarzyło kilka razy(mają te akcje wakacyjne) . A niech im coś odbije i akurat zażyczą sobie dokumentów, to leżę i kwiczę.

Także tylko do przedszkola i z powrotem polem i tyle z mojego jeżdżenia w tym tygodniu.

U nas też przygotowania do szkoły. Brakuje nam jeszcze tylko trampek na w-f. Nigdzie potrzebnego rozmiaru nie było:baffled:

Arabella a wiesz już coś, czy wiadomo do jakich klas dzieci przypisali? Ciekawe czy nasze dzieciaki będą w tej samej klasie.
 
krolcia, no właśnie sama jestem ciekawa jak to będzie z tymi klasami. Słyszałam tylko, że ma być sześć klas pierwszych! Na zebraniu wydawało mi się, że mówili o pięciu. U Michalinki zrobili tak, że cała nasza ulica jest w jednej klasie.
 
Witam ponownie szczególnie Nową mamę. U nas co prawda dzieciaczki już większe ale przecież jesteśmy PiękneMłode i Bogate więc mamy jeszcze szansę na dzieciaczki:-D:-D
Arabellla u was będzie aż 6 klas pierwszych?? O matko a ile było dotychczas? U nas były dwie a będą 4 i dyrektorka płacze strasznie i na zebraniu popłoch zasiała że tyle dzieci i co ona zrobi z nimi:szok:. My już wiemy kto do jakiej klasy i jakiej Pani. U nas kryterium był jednak wiek, chociaż poczatkowo mieli byc zmieszani, i zamieszkanie.Mój synuś trafił bardzo fajnie będzie miał dwóch kolegów których zna z przedszkola (chodzili do równoległych grup) i podobno super panią. A reszty nie wiem bo ochrona danych osobowych itp.
Co do pójścia do szkoły to Starszy ma całkowitą olewkę. Nie interesują go plecaki, zeszyt itp. Ale mamy już większość skompletowaną.
Krolcia robię twoją babkę zs baby w kuchni. Mam nadzieję że się uda
 
Mucha to powodzenia w kuchni!:tak:

U nas z przedszkola jedna z mam zebrała podpisy rodziców dzieci, które zapisane były do szkoły w Osielsku pod prośbą, żeby dzieciaki mogły być razem w klasie. Więc jeśli szkoła pójdzie nam na rękę, to w klasie starszak będzie miał jeszcze 6 albo 5 dzieci, które zna od 3 roku życia.
 
Witam się i ja po dłuuugiej nieobecności !!!
Wakacje minęły spokojnie no z jedną atrakcją, młoda dziewczyna postanowiła utrudnić nam życie i na skrzyżowaniu Gdańska/Jeździecka rozwaliła nam nasze piękne nowe auto :-( Na szczęście nic groźnego nam się nie stało, ale o mały włos bym zrobiła Pani krzywdę!!
We wrześniu Matka Polka Olka wraca do pracy buuuu :-( o niczym innym nie myślę. Weronia idzie do żłoba - to jest dopiero wyzwanie. Nic tylko ryczeć mi się chce.
 
reklama
Olka, mnie też w tej okolicy rozwalili nowe autko! Na dwa dni przed odbiorem nowego stałego dowodu rejestracyjnego. Dobrze, że z Wami wszystko OK.

krolcia, byłam dzisiaj w szkole i pani z sekretariatu mówiła, że starała się wszystkie dzieci z naszej ulicy przypisać do jednej klasy. Jeśli tak będzie to do zobaczenia na 1 września u Ic ;-)
 
Do góry