reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

I jak Karola po uroczystosciach,fotelik dostalas??

Wiki poszla w czwartek do szkoly a w piatek juz lezala znowu z temperatura :no: nawet na bal nie miala sily isc :-(...zeszlo jej pewnie na oskrzela ale znowu zlapala jakies g**** :wściekła/y: kaszel brzydki,smarka,temperatura wczoraj miala prawie 39stop a dzisiaj cisza tfu tfu tfu ale jutro do lekarza popoludniu....mlody ok.

A my wczoraj babci mojej 80lat swietowalismy,mega fajnie bylo,wzruszajaco,tak rodzinnie....narobilam sie,duzo jej pomagalam a jak juz siedlismy do stolu to mialam dosyc....niestety M został z Wiki w domu ale kolacyjke im przywiozlam :tak:;-)
 
reklama
Witam się :)
Długo mnie nie było ale widzę że nie ma zbyt wiele do nadrabiania. Byłam z F na diagnostyce na neurologi w dziecięcym szpitalu i powiem tak nowy szpital a stare nawyki, tego się nie da chyba zmienić. Ścisk duchota i nawyki z lat 70-tych, ale diagnostycznie super i lekarze też ok. Dziecko zdrowe ten typ tak ma po matce:wściekła/y:. Pięknie wytrzymał rezonans 50 minut zamknięcia i hałasu był super dzielny.
Teraz czekamy tylko na ferie bo w drugim tygodniu śmigamy nad morze. U nas naszczęście wszyscy zdrowi. Buźka
 
Hej!

Muszka super ze wszystko ok :-) a morza zazdraszczam ;-):tak:

My wczoraj po wizycie u lekarza,na szczescie osluchowo czysto uffff a juz sie sama Pani doktor bala jak uslyszala jak Wiki kaszle :no: ale skonczylo sie na pulneo i groprinosin...no i laba w domu,mamy przedluzone ferie ;-):-)

Karola mala sliczna :-) no i mkatka chrzestna tez super ;-):-).

A ja sie chwale ze zosatalam ciocia Marcela i Mikolalaja :-):-):-):-):-)....wczoraj kuzynka urodzila,wody jej odeszly o 1 wszej w nocy a po 10t ej chlopaki przyszli na swiat SN :szok: 2700g i 2800g szczescia :-)
 
Witam

Kasia gratulacje! Sporo ważyli jak na dwójkę! W którym tygodniu rodziła? I Naturalnie! Szaaaacun!!!

Chrzciny udane. Skromnie, szybciutko, ale dziecko już ochrzczone. Ociągali się młodzi trochę. Głównie przez finanse ale jednak, bo mała rok właśnie skończyła.

Młodzi tak się objedli ciast, że potem to odchorowali bólem brzucha. Mateusz jeszcze w niedzielę a Daniel w poniedziałek. Z przedszkola musiałam go wcześniej zabierać. Tak się domyślałam, ze to przez to, ale zadzwonili, ze niewyraźny jest, ze płacze, ze boli brzuszek, to go wzięłam. Wieczorem miał lekki stan podgorączkowy i nic już nie jadł. Rano jednak wyglądało, że jest już ok. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Niestety to chyba efekt wprowadzonej u nas zasady. Od września słodkie i słone przekąski wolno tylko w weekend. Korzystając z weekendu na początku dzieciaki ładowały w siebie ile się da. Mateusz jednak już się nauczył nieco, ze jak zje za dużo to potem będzie problem. Daniel jeszcze tego nie powiązał.

Zakaz musieliśmy wprowadzić. Mateusz zaczął nam tyć. Cały czas, powoli ale sukcesywnie przybierał. Widać, że jest za duży już teraz. Sami mamy problemy z wagą więc boję się, żeby dzieci otyłe nie były.A ruszać się ten starszak nie chce.

Dzisiaj w szkole zebranie półroczne. Ciekawe co tam nowego się dowiem
 
Krolcia i jak po zebraniu? Dumna z synka? U nas muszę szczerzebpowiedziec ze Pani była bardzo obiektywna i wpisała mocne i słabsze strony dziecka i ja sie zgadzam z jej obserwacjami. ImageUploadedByForum BabyBoom1423677064.415317.jpg a to na jutro dla Was Smacznego
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423677064.415317.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423677064.415317.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 49
Muszka pychaaaaaa :-)!!!!!!!!!! Dziekujemy :-).

Karola 9 lutego miala sie stawic w szpitalu a w nocy z niedzieli na pon jej wody odeszly,teramin na 20 miala...chlopaki przyszly na swiat SN a mialo by CC ale ze glowkowo byli ulozeni no to nie miala wyjscia :szok: a jeszcze 10dni przed bylo inaczej...tak samo jak sa identyczni a mowiono ze dwu-jajowe hmm,poki co odrozniaja ich po tym ze jednen jest bardziej czerwony a pozniej dorysuja ktoremus pieprzyk :-D;-).
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Mniejszy w przedszkolu, starszy z tatą zalega jeszcze.

Zebrania przeszło. Co tu w sumie omawiać nauczyli się tych liter czy nie... Wyszło, że syn wybitnie matematycznie się wybija:-D. A tak to sprawy organizacyjne w związku z oczekiwaną przeprowadzką do nowej części budynku i co nam leży wobec szkoły/nauczycieli. Dyskusja rozgorzała na temat pani od angielskiego, o jej olewczym stosunku do pracy.


Daniel kolejne zapalenie ucha przeszedł. Trzecie już w tym sezonie. Masakra. Kiedy on z tego wyrośnie...

Kasia no to ładnie dziewczyna dała radę! Dawno nie słyszałam o porodzie naturalnym z bliźniakami. To naprawdę rzadkość.
 
PRZEDSZKOLE "CZAR DZIECI", zaprasza na pierwsze w tym roku zajęcia adaptacyjne z cyklu "FIGLE MIGLE":21 lutego o godzinie 10:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą placówką na pierwsze w tym roku zajęcia adaptacyjne, których celem jest przygotowanie dziecka do łagodnego wejścia w przedszkolne środowisko wraz z początkiem września. Zajęcia zaadresowane są dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat wraz z rodzicami. Trwają około 60 minut. Koszt udziału w zajęciach to symboliczne 5,00 zł płatne gotówką w dniu zajęć u nauczyciela prowadzącego. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy drogą telefoniczną, pod numerami: 609 777 827, 511 99 64 99 lub mailowo: biuro@czardzieci.plheader.jpg

Szczegółowy opis zajęć jak i naszej placówki dostępny na naszej stronie internetowej: CZAR DZIECI - Aktualności

 

Załączniki

  • header.jpg
    header.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 50
Helooo :-) jak tam ferie spedzacie??

My powoli dochodzimy do zdrowia...Mat smarka jeszcze a Wiki kaszel ciagle :no: dni uciekaja mega szybko,az strach sie bac...

Karola biedny :-( Wiki tak do 4 lat,moze minie w koncu coo :szok: trzymam kciuki!!!
 
reklama
Hej dziewczyny!

Wszystkim chorujacym duzo zdrowka!
Moj Robson ostatnio albo spi albo sie drze :p
Dzis najchetniej schowalabym go sobie do brzucha :p
Zaczynam robic cos dla siebie, zostawiam dzis malego tatusiowi i ide biegac.
Najwyzszy czas pozbyc sie tych kg po ciazy
 
Do góry