reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

M

Melanie

Gość
Jestem tegoroczną wrześniówką z Bydgoszczy
Czy oprócz Wronki czercówki jest tu jeszcze jakaś mama z naszych stron? :)
 
reklama
Witam! Ja rowniez jestem z Bydgoszczy.Mam synka Samuelka(ur.8 czerwiec 2000).Pozdrawiam!
 
Hej Pati :D

Zapraszam Ciebie na wątek mam z Bydgoszczy, jest tam bardzo miło
wątek nawywa się:
Mamy z Bydgoszczy gdzie lepiej rodzić Biziel czy Kapuścikska ?
oto link:

http://www.noworodek.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4160&start=2825

czasem spotykamy sie na plotki i w środu chodzimy na seanse dla mam z dziećmi w Multikinie lub do family parku na Fordońskiej
może nawet spotkasz się z nami na kolejnym spotkaniu 28 grudnia ::) :)

u nas prawie same dziewczynki na forum, więc Twój chłopak napewno będzie się tam czuł wspaniale :D

pozdrawiam serdecznie Samuelka i jego mamusię :)
 
witam mile mamy!
jestem z bydgoszczy w sierpniu urodzilam synka Tymka, troche czujemy sie samotni bo rodzina mieszka daleko od bydgoszczy a tymkowy tata niestety pracuje w 3miescie i jest z nami tylko w soboty i niedziele. brakuje nam troche dobrej rady i wsparcia. pozdrawiamy wszystkie mamy
 
oj mea :D
to świetnie trafiłaś

link, który podałam powyżej jest juz nieaktualny, podobno usuneli tamto forum

ale jeśli masz czas i ochotę, to dziewczyny z Bydgoszczy spotykamy sie 28 grudnia w kawiarni u Sowy (w piwnicy) na ul. Mostowej o godzinie 16.30 - tym razem bez pociech (to pierwszy raz bez dzieciaczków)
jeśli masz do mnie jakieś pytania, to smiało pisz na priwa

Pozdrawiam :)
 
cześć ja też jestem Bydgoszczy
moja kruszynka ma termin na 14.07.2005r.
Dziewczyny mam pytanie gdzie odbywał się wasz poród ????
 
agar biziel. syf, mrowki faraonki, ale opieka REWELACYJNA! no i wielka pomoc w postaci kobietki z poradni laktacyjnej.

termin na 2005???
 
Witam kochane bydgoszczanki
No to do dzieła
oka.gif

dziecko.gif


 
reklama
Do góry