reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Agnes Gratulacje !!! Sympatyczną datę sobie panna wybrała :)

Jak znajdziesz chwilkę to "zwymiaruj" córeczkę no jak wrażenia z nowych, pachnących czeluści porodówki w MSWiA ?

Wronka to macie przygody :no: Tom rozumiem też cos ma w gipsie, jeszcze tylko tobie to potrzebne :szok:. Chodź powoli i ostrożnie.

Ja na spotkanko chętna. W tygodniu wiadomo, wolę po południu.....chociaż nie - wolę weekend, bo z jęzorem na np. 17 to mi się nie uśmiecha pędzić :rofl2:. Także ja w marcu mogę w każdy weekend.
 
reklama
Witajcie,

dzięki za gratulacje! pierwsza noc w domu za nami, dwie kupy i dwa pawie :tak:
waga 3580 g, 54 cm

Igi też chory, był u lekarza, osłuchowo czysto, ale brzydki mokry kaszel ma i pulneo dostał ... także teraz lekki stresik, żeby nie rozprzestrzeniło się ...

idę spuścić mleczko z cycków :-D
 
Agnes spora córeczka życzymy dużo zdrówka dla Igorka niech szybko wraca do zdrowia.

Dziewczyny to może zrobimy spotkanko w jakiś weekend marcowy tzn. w pierwszy albo drugi bo później mnie już nie bedzie.Będę wracać do mojego domciu w UK.
 
Ostatnia edycja:
Rybcia zdaje się, że któras mama nie mogła 13-14 marca....więc jak nikt inny nie zgłasza sprzeciwu to ustalmy może I weekend na spotkanie. Teraz tylko sobota czy niedziela, gdzie i o której?

Wypowiadać się mamuśki chętne na spotkanie....
 
Wita Was...nieudacznik... własnie cierpie o wylałam sobie wrzątek na dłoń....ale jestem zła...wszystkie lezy, gary i pranie ;-(

Na spotkanie jestem chętna i jak mi sesja jakas nie wyskoczy to będe, jak mozna prosic to gdziś blisko przystanku na którym jedzie coś z kierunki "Wisły" ;-)
 
laski, no własnie - trzeba ustalic jakies konkrety
wymyslcie date, ja sie wypowiem w ostatniej chwili, bo z reguły coś mi wyskakuje... dzis na przykład zapalenie spojówek u mlodej :wściekła/y:
ja w pierwszy week odpadam, jedziemy na narty z męzem i wikunią ;-)
 
Agnes,wielkie gratulcje dla ciebie i twojej rodzinki, buziaki dla małej - niech zdrowo rośnie, a bratu - odpuści choróbsko:tak:

mamamatinka, to masz tez blisko do mnie;-), mieszkam przy Ogrodach:tak:

co do spotkania, to też chętnie, w weekend ale do południa:tak: i ja z małym, bo nie mam go komu"sprzedać" na ten czas:-D,
miejsca nie wybieram, tylko się dostosuje:tak:, bo ostatnio miałam pecha:zawstydzona/y: (zlikwidowali plac zabaw obok Łuczniczki, a ja tego nie sprawdziłam:no:)


zdrówka dla chorujących dzieciaczków:-),
mnie boli żołądek z nerwów:angry:, ale ja zawsze tak mam, jak Piotrek przebąkuje o chorobie, po prostu tak się boję:-(

Fotoiza, a mocno sie poparzyłaś? może podjedźcie na pogotowie,to ci ulżą w bólu:tak:, buziaczki dla ciebie;-)
 
reklama
Iza współczuje. Moge wam doradzić tak na przyszłość na poparzenie to jest taka pianka w aerozolu - na prawdę super działa. Oczywiście najpierw można, a nawet trzeba ochłodzić (albo zmrozić) poparzenie, ale można tez tylko ta pianką. Szybko przynosi ulgę i prawie nie ma potem śladu.

Co do spotkania to ja na razie nie mam nic zaplanowane więc właściwie każdy weekend mi odpowiada. Myslę, że będę tylko z młodym, chociaż jak byście chciały to moge zabrac dwie najstarsze córy w roli opiekunek - one lubią zajmowac się małymi dziecmi - szczególnie obcymi :D
 
Do góry