reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
szukam bardzo dobrego stomatologoa, co estetycznie zadba o przedniego ząbka - jak ktos ma pozytywne doświadczenie w temacie- proszę o namiary- moze byc na PW:)
 
Szczerze ci powiem że nie pamiętam jak się nazywa ale jest takim grupowym kuca koło innych ma blond włosy ,czarną opaskę na włosach i podpiera brodę ręką to zdjęcie jest nad takim na którym jest jedna Pani w zielonej kurtce .Mam nadzieje że za bardzo nie zamotałam i mnie rozumiesz :-)
A twoje zdjęcie świetne uwielbiam widoczki ,jak byliśmy nad morzem to większość moich fotek to krajobrazy i zachody słońca :-) chciałabym tak umieć robić foteczki ,tylko dużo daje też sprzęt a mój złomek się rozsypał :-(
 
Cześć dziewczyny. Witajcie po przerwie. Po spotkaniu z Waszym rozbrykanymi pociechami odpuściłam sobie to forum mając w domu małe warzywko. Ale teraz Szymek to już poważny, troche mobilny kawaler i na spotkaniach klubu mam przekonałam się jak dobrze robi mu towarzystwo starszych dzieciaczków, więc postanowiłam do Was wrócić ;)

Iza zazdroszcze wyprawy! Pokochałam góry od pierwszego wejrzenia tak samo jak mąż, ale z małym to za daleko żeby jechać, a sama nie mam na tyle werwy i towarzystwa żeby zorganizować wypad.

Żałuję, że nie dotarłam do Myślęcinka, ale pogoda mnie zniechęciła i przyznam się, że nie bardzo wiedziałam o jaką restaurację chodzi, a widzę że zdjęcia piękne i lokal był świetnie przygotowany dla malców. Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez!!!
 
Szczerze ci powiem że nie pamiętam jak się nazywa ale jest takim grupowym kuca koło innych ma blond włosy ,czarną opaskę na włosach i podpiera brodę ręką to zdjęcie jest nad takim na którym jest jedna Pani w zielonej kurtce .
Bardzo jestem ciekawa co kogo chodzi :-)


Anka-spe witaj i już nie uciekaj od nas!
 
reklama
ale świat mały... ta laska była na studniówce mojego brata, pamiętam ze zdjęcia bo świeciła w pierwszej parze na zdjęciu klasowym :p i widać było jak reszta jej zazdrości, a mnie zastanawiało jak kiecka się na niej trzyma :p
 
Do góry