reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Olka mam jeszcze caly miesiac, a we wrzesniu w razie awarii moge tacie wnuczke podrzucic. No i maz ma jeszcze kilka dni urlopu wiec mam nadzieje, ze do pazdziernika kogos sensownego znajdziemy.

Rybka trzymaj sie.
 
Wklejam pare fotek z wakacji nad morzem.
 

Załączniki

  • j1.jpg
    j1.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 81
Olka zdjecia boskie. Jak zazdroszcze Tobie morza.

Rybko moja bratowa przez cały pierwszy trymestr zamiast nudnosci miała biegunkę i to taka ostrą. Podobno niektóre kobiety tak reagują.
Więc trzymaj się dzielnie. Oby do końca pierwszego trymestru, potem jest chwila wytchnienia. :)
 
reklama
Kropla! ja mam fajne spodzieny ciążowe...kupowałam na pomorskiej. Długość 3/4 i dobre gatunkowo. Miałam na sobie może z 10 razy...jak jesteś zainteresowana to na priva...
Pozdrawiam i dla rybki24 ;) trzymaj się dziewucho mocno ;D
 
Do góry