reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

WEE:-DKEND upał że szok, słoneczko świeci dzieciaki biegają po trawie żyć się chce:-D. Powiem wam że w tym tygodniu to dostałam ostro w kość prawie każdego dnia w domu byłam po 18 a wychodzę o 5:55. A 22 idę do szpitala na diagnostykę, ale wolę to niż nie konczące się kolejki u lekarza.
Co do młodych mam to tu same młode, młodsze i najmłodsze:tak:
 
reklama
Hej!

Upal byl i sie zmyl,hehe...chcialam jechac na dzialke ale moze do poludnia sie jeszcze polepszy,hmm,w domu mi sie nie chce siedziec...sie zaczyna powtorka z zeszlego roku,tydzien piekny a jak weekendos to d***;/

Milego weekendu:)))
 
Mamusie z Bydgoszczy może jakieś spotkanie na Wyspie Młyńskiej na świeżym powietrzu w jakiś ciepły dzień. co Wy na to?



Ja mieszkam w Bydgoszczy dosyć krótko. I chciałabym kogoś tu poznać. mam tylko kilka znajomych z szkoly zaocznej do ktorej chodze ale oni sa z okolic Bydgoszczy. Nie mam tu z kim się spotkac pogadac. wygadac sie posmiac wyplakac itp.

Puk puk jest ktoś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A pewnie ze jestesmy;)...

Malenstwo20,spotkanie bedzie tylko troche cierpliwosci;)...jakos ostatnio ciezko nam sie zorganizowac...z jakiego osiedla jestes???
 
ja z moim B wynajmujemy na Błoniu ale aktualnie w związku z tym ze go nie ma bo pojechał do pracy na sezon, to jestem na śródmieściu u jego mamy.
 
Niedziela była fatalna i pod względem pogody i samopoczucia. Mam nadzieję, że 20-tego słońce dopisze.
Ja już zaczynam przygotowania do komunii więc zabiegana jestem. Jak się już wszystko uspokoi to mam nadzieję, ze uda mi się z Wami spotkac :d
 
okres komunijny widze pelna para, oby Wam pogoda dopisala ... ja chetna na spotkanie baaardzo niestety do konca czerwca z terminami u mnie krucho ;(
 
Madzia trzymam kciuki za pogode 20 maja bo to 8 urodzinki córci będą ;-)

Dziś wpłaciłam zaliczkę za sale na przyjęcie i teraz spokojnie mogę spać i czekać do wrzesnia jak się zacznie większe przygotowania.
 
reklama
Hej dziewczyny:-) i ja zaglądam na szybko.

U mnei tez permanentny brak czasu na wszystko...:wściekła/y: Dodoatkowo od piątku odzwyczajamy się od smoczka i nie chce zapeszać ale chyba już pełen sukces!!:-)

Pogoda faktycznie kiepska... Madziara oby dopisała na komunię! Ja pamiętam jak miałam swoją. Cały tydzięń było pięknie a w dzień komunii lało, wiało, mega zimno!! brrr

Ja walcze z kręgosłupem bo nei jest najlepiej.. bóle nadal są, ledwo chodze.. tomograf wykazal duże zmiany zwyrodnieniowe. W poniedziałek mam konsultację u neurochirurga i będziemy decydowac co dalej.. ale chyba operacja bo z takimi bólami to ja długo nie pociągnę... a przy dziecku to się człowiek naskacze wiadomo..

Co do spotkania to ja chętnie!! w końcu:-) ale do połowy lipca mam szkołe.. a do końca czerwca w tygodniu pon i środy popołudniami zajęte.. tak więc jak się spotkanei narysuje to albo sie wbiję na nie albo nie dam rady:-(
 
Do góry