reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam weekendowo :)

Zdrówka dla Wszystkich małych i dużych!

Piękne słoneczko za oknem to pewnie spacerujecie :-) u nas ostatni tydzień przygotowań do komunii.
Kaaasiulka przypomniała o naszym albumie forumowym to wrzuciłam jedno zdjęcie córci :tak:
 
reklama
Hej!

Moj synek zafundowal mi pobudke o 5 wrrr...M pojechal na ryby,na konkurs jest sedzia.Wiki ok,reszta nie ruszona,M juz tez lepiej,zostali wczoraj w domu a ja z matim zaliczylismy dzialke,retyyy jak ja bym tam juz zostala;)...dzisiaj tez powtorka:)

Moj M jutro chyba wyjezdza,narazie na tydzien;/ ale bedzie wiadomo dopiero rano.

Milego dzionka!
 
ach, te wyjazdy :/ mojego juz 2 tyg nie ma, a wyglada na to, ze przynajmniej tydzien jeszcze nie bedzie go... mam nadzieje, ze na weekend majowy przyjedzie z delegacji :/
 
Hej!

M pojechal,jak narazie do soboty;(,jestem sama poraz pierwszy;(...

Arabella wpadne,wpadne,teraz za malo czasu kurcze mialam;P,troche trzeba bylo ogarnac po zimie ale grill zaliczony mmm...

Jestem za spotkaniem moze byc nawet u Arabellki;)

Iza z fordonu bus jezdzi a jak nie to do mnie i na pks idziemy;)
 
reklama
Hejka;-)
Jak co tydzień już sama.
Nadal stękam na plecy. Po piątkowym zabiegu w sobotę nie mogłam podnieść się z łóżka. Cały dzień niemal przeleżałam zaciskając zęby z bólu. F..k normalnie!:wściekła/y:

Widzę grille pierwsze zaliczone! Zazdroszczę!:rolleyes2: Ja mam nadzieję, że moze w długi week zaczniemy sezon:-D.
 
Do góry