reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga - no no- ale prezenty - ja dostałam Rafaelo:) - zaskoczył mnie mój Kuba - i jeszcze Viki w to zaangażował- a potem wszyscy zjedli- ja najmniej heheh

Krolcia- ja non stop w zasadzie sama dniami całymi, więc znam te radości życia;)

Kasiu- żałuj - dzieciaki się wybawiły, a mamy wypiękniły:) i było trochę radości w ten pochmurny czas -

a dziś - tak ładnie się dzionek zaczął - a skończyło się na tym, że zostałyśmy z Viki uwięzione w samochodzie - przez deszcz oczywiście:) - gdzie to sońce!
 
reklama
Zimno,...... brrr...... niech ciepełko wróci!!!

Szukam płatków kwiatów na czwartek i jest ciężko, nie macie przypadkiem za dużo ;-)
 
Niech sie ten dzien juz skonczy...dzieciaki mi daly tak czadu popoludniu ze myslalam ze...powiesze...maly juz spi a wiki lezy i czyta ksiazke...M w pracy jeszcze bo jechal dopiero po 11 a ja teraz zaczynam sie relaksowac...

Zimno,mokro,zmoklismy ze spaceru wracajac;/...w pogodzie widze faktycznie szalu nie zapowiadaja,litosci!

Iza platki ususzone w woreczkach bedziesz musiala kupic;PP

Violka zaluje,zaluje;((...
 
Izka oczywiście że mam nadmiar płatków tych którymi mnie mąż codziennie odsypuje:-D, a nie przepraszam to kłody pod nogi
 
Dzien dobry...czy dobry to sie okaze...jak narazie szaro,buro;/
My po sniadaniu,Wiki jeszcze spi,do szkoly na 10 takze ma jeszcze troche czasu;)

Glowa cos daje znaki,zle spalam ogolnie...sny mialam;(((

Arabell łoo matko,Ty faktycznie;/...nie mam roz na ogordzie ewentualnie platki bratkow hehe...

Mucha dobre,dobre;DD
 
reklama
Do góry