reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam
My się zbieramy powolutku do rodzinki na weselicho. Zmykamy na weekend! Kurde! Pierwsza impreza odkąd hmmm jestem mamą...jesssu to tak dawno już!

No ja mam nadzieję w tej sytuacji bardzo dobrze sie bawić!:-D

Mamatatadziecko współczuję Ci z takim brzuszkiem w takie upały! Pewnie Ci ciężko strasznie. Szybkiego rozwiązania życzę!
 
reklama
Punkt Przedszkolny "CZAR DZIECI"
w pierwsze dwa tygodnie lipca zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat na półkolonie letnie.
Półkolonie odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-16.30


Cennik usług:
• Wykupienie pobytu dziecka od poniedziałku do piątku ( 5 dni) z całodziennym wyżywieniem 250 zł.
• Przy zapisie na dwa tygodnie, cena jednego tygodnia 230 zł.


Cena turnusu obejmuje:
- opiekę od pn. do pt. w godz. 7:30–16:30
- 3 opiekunów na 18 dzieci
- posiłki (śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek), napoje bez ograniczeń
- bilety wstępu, materiały dydaktyczne i plastyczne
- ubezpieczenie NNW

Terminy:
• turnus: 01.07 - 05.07 "POSZUKIWACZE PRZYGÓD"
W programie m.in. : odkrywanie niezwykłych zakątków naszego miasta, zwiedzanie galerii i wystaw muzealnych, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Farmacji, wycieczka do Zaginionego Świata w Myślęcinku i dużo zabaw na świeżym powietrzu!

• turnus: 08.07 - 12.07 "CZTERY ŻYWIOŁY"
W programie m.in. : wycieczka szlakiem Starego Kanału Bydgoskiego, podróż tramwajem wodnym, wycieczka do Ogrodu Botanicznego przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego i dużo zabaw na świeżym powietrzu!


Aby zapisać dziecko należy:
1. Dokonać zgłoszenia osobiście lub telefonicznie ul. Śląska 10/11, Bydgoszcz tel.: 511 99 64 99
2. Wpłacić 100 zł zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zgłoszenia,
3. Wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz podpisać regulamin .

ZAPRASZAMY!
 
OCZYWIŚCIE, ŻE 40:) - to zero to z namiaru słonka - no wiecie ;)

a ja właśnie musże syna zawieżź na pkp- tym razem wycieczka koleją- fajnie mają w tejszkole- z zasadzie ten czerwiec to same wyjazdy- qrde, że też nauczycielką nie zostałąm, a chciałam:)

a ja chyba skorzystam, że będe już na mieście i podskoczymy na jakiś plac zabaw - chyba myślęcinek - może ktoś dołączy? będziemy tak od 11 :)

a wczoraj tańczyliśmy zumbe na wyspie młyńskiej- tez ktoś bił rekord??

pozdrawiam
 
puk puk :-) wróciłyśmy
zdecydowanie wolę życie za miastem :-)
Moja córka dziś zaszalała byłyśmy w parku przy Placu Wolności i sapała całe 3 godziny :-)
 
Hej hej!!!

I ja wrocilam...ciezko mi bylo ale musialam,noo w sumie nie musialam ale pogoda przez dwa,trzy dni do d**y to co bede sama tam siedziala..teraz to juz naprawde odliczam do piatku :D. Taaa pogoda byla super,se wyobrazam tu w tych murach,w dzien basen,basen i basen a chodzillismy spac pozno a od 22 to bylo juz calkiem przyjemnie,zeby nie te komary a jeszcze podlewanie wiec wtedy to one w ogole szaleja ;/ masakra.

Ogarniam pranie i chalupe...aaaa szwagierka zabiera w weekend Wiki nad morze :) doczekac sie nie moze :)...lete nadrobic ;)

Wrzucam orki :D:D:D 1006122_608907879133102_1422735447_n.jpg
 

Załączniki

  • 1006122_608907879133102_1422735447_n.jpg
    1006122_608907879133102_1422735447_n.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 49
Dobry wieczor ;)

Od wczoraj grobowa cisza,nieee...rozumiem ze sie zalamalyscie ta "piekna" pogoda ;(,przyznam sie ze to moja sprawka,chcialam odpoczac chwile od tego upalu i sie udalo tylko ze jutro ma byc identycznie hmmm ale to juz nie moja zasluga hehe...
A ja sama siedze,M pojechal na dzialke bo remontuje kuzynce domek i wroci moze jutro,moze w czwartek.Tak ogolnie jakby sie kto pytal to ok :).Popralam,posprzatalam,nawet poprasowalam,przygotowuje dziecko na wyjazd w sobote,nie wiem co jej spakowac,mam nadzieje ze jej nie zbraknie bo wiadomo co innego jakby z nami jechala a tak nie mam normalanie koncepcji ;/...

To se "pogadalam" ;)
 
Ostatnia edycja:
hehe wazne Ksiula ze ok :)

ja sie wscieklam dzisiaj... tydzien temu w sobote kupilam altane dzisiaj zajechalam na dzialke a altana pogieta i polamana 600 w d.... normalnie usiasc i plakac :/
 
reklama
Aga wkurw... sie idzie ;/

Karola wypoczywaj :p i czekam na szersze relacje ;)

Boszzzz czytam dzisiaj co chwile o tych wypadkach u nas i kolo nas,masakra...co sie dzieje;( i ten chlopiec w bursie uciekal przed deszczem walnal w slup juz przed wejsciem sie odbil i glowa w kaloryfer,maskara...wiezli go z Tucholi do jurasza bo tam tomograf nie dziala,rece opadaja aaa i jeszcze glupia ja na noc ogladnelam filmik,nie wiem czy widzialyscie o tej dziewczynie z tym dzieckiem co chore,oczu nie ma a ona krok po kroku opisuje i placze na zmiane z usmiechem a ja razem z nia:(.....

Jeszcze M dzwonil ze dach na dzialce przecieka,centralnie na sofe wrrrrrrrr,kap kap kap i sie uzbieralo...dwa lata byla cisza i prosze znowu se przypomnialo


Dobrej nocki...
Pazury poschnely wiec ide sie uwalic :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry