reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

Faith a jak rodziłaś w Bizielu to byłaś ogólnie zadowolona? No ja wiem ,że jest cały czas położna, ale jak co to decydentem jest lekarz i jak by ten ulubieniec na oddziale był to mnie ta myśl przeraża no i ogólnie nie mam miłych doświadczeń z tym Miejskim. No ale każdy ma swoje wiadomo:) mam nadzieję,żę jakoś to będzie pozdrowionka :)
 
reklama
kudi81 a to masz jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji ale tutaj pozostaje tylko Miejski i Biziel do wyboru bo do MswiA z cukrzyca na insulinie nie przyjmują pytałam osobiście.A no to rzeczywiście ten cukier po obiedzie był podwyższony ja na szczęście dietą jakoś go wyregulowałam i nie musze insuliny. A tym KTG się nie martw nie wiadomo w jakiej będziesz formie może będziesz miała ochotę właśnie na leżenie nigdy nic nie wiadomo tak jak piszesz trzymaj się myśl i pojedz do szpitali popytaj i napisz jak było pozdrowionka
:)
 
Faith a jak rodziłaś w Bizielu to byłaś ogólnie zadowolona?
aniulllka byłam zadowolona, miałam swoją położną, bo trochę byłam spanikowana, oprócz cukrzycy miałam jeszcze nadciśnienie no i pierwszy poród :D:D ogólnie opieka poporodowa też OK, pani z poradni laktacyjnej bardzo pomocna :-) no ale co człowiek to inne odczucia :-) pozytywne myślenie to podstawa :-) aaa, muszę Cię jeszcze powiedzieć, że jak leżałam przed porodem w szpitalu to cukry mi szalały po tym jedzonku szpitalnym :D więc też nie ma co panikować.

Pozdrawiam
 
Dzięki Faith:)ja wciąż się zastanawiam nad położną i jednego dnia chcę brać drugiego się wkurzam i sobie myślę,że nie a jeszcze pomyślę. No właśnie i boję się,że po tym szpitalnym jedzeniu też mi będą cukry skakać a apropo oni tam dają mamusią cukrzycowym specjalną dietę? czy to co wszystkim?Dzięki za odp. super,żę masz już poród za sobą i takie kochane małe skarbeński:)pozdrawiam
 
a apropo oni tam dają mamusią cukrzycowym specjalną dietę? czy to co wszystkim?


Niby dla ciężarnych z cukrzycą inne, ale jak dla mnie to nie było wielkiej różnicy, biały chleb, rozgotowany ryż z sosem...no cóż...tak patrząc z perspektywy czasu, to pewnie bez swojej położnej też byłoby OK, bo teraz w Miejskim nie miałam, a jakoś poszło :-)
 
no i jak dziewczyny z waszymi decyzjami co do wyboru szpitala? Ja nadal nie wiem gdzie jechać jakby się coś zaczęło ;( ogólnie mój lekarz, który pracował wcześniej w miejskim powiedział, że jak by miał wybrać miejski czy biziel to wybrał by biziel ale osobiście jakoś jestem negatywnie do niego nastawiona, sama nie wiem czemu. Mimo, że poradnie diabetologiczną mają super.

A może poleciłybyście jakiegoś lekarza pracującego w miejskim lub bizielu. Na pewno nie będę załatwiać sobie położnej bo one i tak nie przyjerzdzają jak nie rodzisz na ich zmianie wiec dlatego chce załatwić sobie lekarza. Dużo osób poleca Skórczewskiego z miejskiego, ale jak poczytałam negatywne opinie o nim to już na pewno nie chce z nim rodzić. Z tego co się dowiedziałam, to w miejskimprzeciągają do granic ostateczności poród naturalny, wiadomo cesarka ich trochę kosztuje. A jak jest w bizielu nie wiem. Napiszcie co wam się udało ustalić.
 
no i jednak decyzja została podjęta, będę rodzić w bizielu. Powiedzcie tylko, czy któraś z Was miała okazję albo słyszała opinie o porodzie w wannie lub na krześle porodowym? No i jak do tego podchodzą w bizielu, bo możliwość jest tylko nie wiem jak z realizacją Naszych pomysłów w tym temacie?
 
poleci mi ktoś lekarkę, albo położną z którą mogłabym rodzić w Bizielu? i ile kosztuje taka przyjemność? co trzeba zabrać dla maluszka do szpitala?
 
reklama
W Bizielu nie ma opcji rodzenia w wannie, mimo, że wanna jest, jeśli chodzi o krzesło porodowe to z tego co wiem to też nie, ale nie jestem pewna.
 
Do góry